FOTBAL  »  AMICALE  »  CONCORDIA CHIAJNA

Articol de GSP - Publicat luni, 23 ianuarie 2017 20:02

Concordia Chiajna a obţinut azi prima victorie din cadrul stagiului de pregătire din Antalya, învingându-i pe kazacii de la Kyran Shymkent, scor 1-0.

Golul "vulturilor" a fost reuşit de Marian Cristescu, în minutul 78.

Ovidiu Herea a ratat un penalty în minutul 85, fiind pentru a doua oară când fostul rapidist ratează un penalty în Antalya, el irosind o lovitură de pedeapsă şi în precedenta partidă amicală, disputată împotriva lui Kuban Krasnodar, scor 1-1.

Echipa folosită de Dan Alexa: Drăghia -  Asanache, Albu, Feussi, Fota - Ciobanu, Răsdan, Grădinaru, Roșu - Ovidiu Marin (35 Rogoveanu), Pena.

După pauză au mai evoluat: Voicu, Bărboianu, Melinte, Dobrosavlevici, Costin, Cristescu, Herea, Munteanu, Serediuc și Bucurică

Playtech: TRAGEDIE! Doliu URIAȘ în politica din România! A MURIT în urmă cu puțin ...

Ianis Hagi și Dennis Man, în centrul atenției la reunire » Ținute extravagante alese de „tricolori”