FOTBAL  »  AMICALE  »  AMICAL

U Cluj a remizat în al patrulea amical din Turcia, 1-1 cu Haladas

Articol de GSP - Publicat joi, 29 ianuarie 2015 00:00 / Actualizat joi, 29 ianuarie 2015 18:12

Universitatea Cluj a remizat în al patrulea amical din stagiul de pregătire din Turcia, 1-1 cu ungurii de la Haladas.

Jagodics a deschis scorul în minutul 69 din penalty pentru unguri, iar Lemnaru a egalat tot dintr-o lovitură de pedeapsă, în minutul 84.

U Cluj: Panagopoulos - Jovanovic, Neag, Gravenberch, Ciupe - Lungu - Ceppelini, Kovacs - Zijler, Morar, Mengolo
Au mai jucat: Lemnaru, Martins, Skvorc, Viveiros, Cristocea,  Calcan şi Costin