AMICALE    •   

CFR CLUJ - LUCERNA 1-0

VIDEO + FOTO CFR Cluj s-a impus şi în cel de-al doilea amical al iernii, 1-0 cu Lucerna

 
23 Ianuarie 2013 13:29
 
cfrclujole  (13911 comentarii)
vrea sa ne arate ca stie ungureste si citeste toate stirile despre CFR, indiferent de limba in care sunt publicate!:))
23 Ianuarie 2013, 15:56   •   Comenteaza
dan76cj  (1873 comentarii)
Postat de 46rossi pe 23 Ianuarie 2013, 15:03
PAUN va fi mare jucator, daca nu se prosteste ca Negrut. E F BUN COPILU, tre sa-l tina din scurt, ca pe Negrut si pe Bus i-au scapat din control, si acum au numai cluburi si femei in cap !
Si clubul are partea lui de vina: ar trebui sa le puna clauze foarte drastice in contract, cu amenzi usturatoare, ca altfel ajung si ei sa umble cu sticla de tuica de prune in masina(in caz ca li se face sete), la fel ca alt coleg de-al lor ....
23 Ianuarie 2013, 15:21   •   Comenteaza
cfrclujole  (13911 comentarii)
Postat de 46rossi pe 23 Ianuarie 2013, 15:03
PAUN va fi mare jucator, daca nu se prosteste ca Negrut. E F BUN COPILU, tre sa-l tina din scurt, ca pe Negrut si pe Bus i-au scapat din control, si acum au numai cluburi si femei in cap !
si mie mi-a placut Paun, e talentat baiatul!
23 Ianuarie 2013, 15:17   •   Comenteaza
dan76cj  (1873 comentarii)
Postat de 46rossi pe 23 Ianuarie 2013, 15:03
PAUN va fi mare jucator, daca nu se prosteste ca Negrut. E F BUN COPILU, tre sa-l tina din scurt, ca pe Negrut si pe Bus i-au scapat din control, si acum au numai cluburi si femei in cap !
e plin fotbalul romanesc de talente care s-au ratat pentru ca nu i-a ajutat capul...
23 Ianuarie 2013, 15:16   •   Comenteaza
46rossi  (694 comentarii)
PAUN va fi mare jucator, daca nu se prosteste ca Negrut. E F BUN COPILU, tre sa-l tina din scurt, ca pe Negrut si pe Bus i-au scapat din control, si acum au numai cluburi si femei in cap !
23 Ianuarie 2013, 15:03   •   Comenteaza
delouene  (400 comentarii)
Profesionisti de cacao! Nici macar nu preiau corect informatia.
Pt. Jalemare; sincer, nici eu. Chiar e o necunoscuta...
23 Ianuarie 2013, 14:22   •   Comenteaza
jalemare  (9221 comentarii)
la un asemenea lot nu pot intelege linia lor de clasament.
23 Ianuarie 2013, 14:18   •   Comenteaza
motocfr  (799 comentarii)
a fost numai 1-0 :))
ce prosti ziaristi is gesepizdistii astia :)))
ma rad de ei mai ceva ca de stan si bran
23 Ianuarie 2013, 14:10   •   Comenteaza