Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Amicale

VIDEO + FOTO CFR Cluj s-a impus şi în cel de-al doilea amical al iernii, 1-0 cu Lucerna

« Înapoi la articol

Comentarii (8) Adaugă comentariu

cfrclujole  •  23 Ianuarie 2013, 15:56

Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

vrea sa ne arate ca stie ungureste si citeste toate stirile despre CFR, indiferent de limba in care sunt publicate!:))

dan76cj  •  23 Ianuarie 2013, 15:21

Postat de 46rossi pe 23 Ianuarie 2013, 15:03

PAUN va fi mare jucator, daca nu se prosteste ca Negrut. E F BUN COPILU, tre sa-l tina din scurt, ca pe Negrut si pe Bus i-au scapat din control, si acum au numai cluburi si femei in cap !

Si clubul are partea lui de vina: ar trebui sa le puna clauze foarte drastice in contract, cu amenzi usturatoare, ca altfel ajung si ei sa umble cu sticla de tuica de prune in masina(in caz ca li se face sete), la fel ca alt coleg de-al lor ....

cfrclujole  •  23 Ianuarie 2013, 15:17

Postat de 46rossi pe 23 Ianuarie 2013, 15:03

PAUN va fi mare jucator, daca nu se prosteste ca Negrut. E F BUN COPILU, tre sa-l tina din scurt, ca pe Negrut si pe Bus i-au scapat din control, si acum au numai cluburi si femei in cap !

si mie mi-a placut Paun, e talentat baiatul!

dan76cj  •  23 Ianuarie 2013, 15:16

Postat de 46rossi pe 23 Ianuarie 2013, 15:03

PAUN va fi mare jucator, daca nu se prosteste ca Negrut. E F BUN COPILU, tre sa-l tina din scurt, ca pe Negrut si pe Bus i-au scapat din control, si acum au numai cluburi si femei in cap !

e plin fotbalul romanesc de talente care s-au ratat pentru ca nu i-a ajutat capul...

46rossi  •  23 Ianuarie 2013, 15:03

PAUN va fi mare jucator, daca nu se prosteste ca Negrut. E F BUN COPILU, tre sa-l tina din scurt, ca pe Negrut si pe Bus i-au scapat din control, si acum au numai cluburi si femei in cap !

delouene  •  23 Ianuarie 2013, 14:22

Profesionisti de cacao! Nici macar nu preiau corect informatia. Pt. Jalemare; sincer, nici eu. Chiar e o necunoscuta...

jalemare  •  23 Ianuarie 2013, 14:18

la un asemenea lot nu pot intelege linia lor de clasament.

motocfr  •  23 Ianuarie 2013, 14:10

a fost numai 1-0 :)) ce prosti ziaristi is gesepizdistii astia :))) ma rad de ei mai ceva ca de stan si bran