FOTBAL  »  CUPA ROMANIEI  »  PETROLUL - STEAUA

3 faze controversate care au aprins tribunele la Petrolul - Steaua 1-1

Presupusul henț al lui Toșca +1   FOTO
Presupusul henț al lui Toșca

Articol de GSP - Publicat joi, 05 martie 2015 00:00 / Actualizat joi, 05 martie 2015 23:44

Arbitrajul lui Adrian Comănescu a nemulţumit ambele tabere în prima repriză a meciului tur din semifinalele Cupei României.

Steliştii au cerut un penalty, la un duel Alcenat - Chipciu, dar şi ofsaid la reuşita lui Tchite din minutul 21.

De cealaltă parte, ploieştenii au solicitat şi ei o lovitură de la 11 metri, la un presupus henţ al lui Toşca în careu.

Aici poţi urmări liveTEXT partida Petrolul - Steaua!