Comentarii (284)
afc13
afc13  •  31 Octombrie 2014, 09:20
Postat de bombon pe 31 Octombrie 2014, 08:42

Meci superb facut de clujeni, echipa de mare clasa... Mi-as dori ca in sferturi Clujul sa pice cu FC G"U"noiul Bucsa, iar Stuiea cu Marosvásárhely ASA, ca sa scapam publicul romanesc, macar in Cupa, de scandaluri, batai, ura animalica, smecherii si baliverne. Doamne ajuta!

Sa nu uitam cine alimenteaza URA!!! Pt ca nici ASA si nici CFR nu au avut asemenea manifestari, insa am primit reactii frumoase din partea stelistilor si celor de la U. Ca demonstratie de inteligenta, civilizatie si cultura in sport!!!

afc13
afc13  •  31 Octombrie 2014, 09:17
Postat de magura pe 31 Octombrie 2014, 08:42

Mucles, ca era sa ziceti PA Cupei. La 2-0 erati vai mama voastra. Ati avut noroc chior. Sa ziceti merci...!!!

Hai, ca nu e chiar asa. Si nici noroc chior. E adevarat ca la 5-0 nu mai era nimic de spus... dar asa in repriza a doua Rapidul a cam disparut de pe teren si daca nu era Pancu si Rosu (care au jucat binisor) atunci era 1-5. Sau ati crezut ca veti defila?

Postat de elsopotyi pe 31 Octombrie 2014, 08:18

O mare palma nationalistilor, ca saracu arbitru a fluierat pentru rapid, de frica ,a dat penalti, de frica sovinistilor.CE TARA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CE OAMENIRAI.

valiza.epo
valiza.epo  •  31 Octombrie 2014, 08:41

Aia nu-s nationalisti. Aia-s PROOOOOOOSTI!!! Ca noaptea din tartacuta lor!

foreverwolf
foreverwolf  •  31 Octombrie 2014, 08:26

Bornescu- inger si demon....scoate cele mai imposibile mingii si se balbaie la ce e mai usor...

elsopotyi
elsopotyi  •  31 Octombrie 2014, 08:18

realrapid
realrapid  •  31 Octombrie 2014, 07:04

Aparare varza,atac,slab,daca moldoveanu asta nu cumpara jucatori de Liga I din Romania,nu Moldova,e clar Rapid retrogradeaza sigur.Bornescu are gheata pe manusi,Draghia nu poate sa boxeze mingea mai mult de marginea careului si toate mingile in fata,iar Martin va ramane junior toata viata,ce sa mai faca Pancu si cu Dica au si ei o varsta si tot alearga mai mult decat cei tineri.