Comentarii (37)
andyandrei2015
andyandrei2015  •  04 Martie 2016, 12:03
Postat de andrei.33 pe 03 Martie 2016, 23:37

De ce sa imi tin parerea pt mine pe un forum liber de discutii? Pe ce lume esti? Fa-ti blogul tau si acolo poti decide cand postez eu si de ce. Pana atunci convinge-ma cu argumente ca ai dreptate. Ai senzatia ca steaua a dominat categoric azi si-l iei la misto pe Rednic? Ti-am indicat faptul ca bugetele celor doua echipe, la nivel de salarii si transferuri sunt la ani lumina distanta. Faptul ca steaua se chinuie e jenant. Dinamo merge onorabil in conditiile date, chiar foarte onorabil.

EU NU L-AM LUAT LA MISTO PE REDNIC ,TU NU INTELEGI BINE ,NU STII SA CITESTI,EU L-AM LAUDAT ,FIINDCA IN CONDITIILE DATE A SMULS UN 0-0 CU NOROC,HAI SA FIM SERIOSI,DINAMO A AVUT O OCAZIE,IAR LA FAZA CU HAPCIU,DACA NU INTERVENEA ALA,ERA GOL,STEAUA MERITA SA CASTIGE,NU AR FI PRIMA DATA,NU E DE VINA NIMENI,DECAT EA,ASTA E !

iobag
iobag  •  04 Martie 2016, 08:47

Rednic e atat de jupan incat si atunci cand face fotbal total camufleaza tactica si o face sa para autobaza.

chris_bu67
chris_bu67  •  04 Martie 2016, 08:18

Bine că ești tu dăștept Pompilică,cel care ai văzut meciul cu ochelari 3d.

887888274661367
Pompiliu Bota  •  04 Martie 2016, 07:52

Auzi, Steaua s-a blocat, iar Rednic e nemultumit de ofensiva dinamovista ! Cum s-a blocat Steaua daca a atacat non stop ? Finul Rednic face ce l-a invatat antifotbalistul naș Luce: de-a latu, inapoi si poate ciupim ceva pe contraatac !

dincolodenori
dincolodenori  •  04 Martie 2016, 07:15
Postat de jony1973 pe 04 Martie 2016, 06:31

Am vazut doar prima repriza. Steaua a avut mai multe ocazii si in special si le-a creat in benzile terenului. Eu am spus ca la meciurile cu Steaua aveam nevoie de un jucator rapid cum era Fai. Daca nu ar fi plecat si daca mai venea si Elhamed la mijloc (in locul lui Nedelcearu), altfel era meciul aseara. Bine, am rezistat destul de bine si cu revenirea celor trei jucatori vom juca altfel. Insa vad ca in continuare nu se i-au masuri impotriva preparatorului fizic german care le administreaza "energizante" in doza dubla la inceputul si la pauza meciurilor.

Ba penibilule ! pe Messi nu-l vroiai? Plangi ca o tuta ,asta-i lotul cu asta defilezi ....visezi la jucatori plecati ?

dincolodenori  •  04 Martie 2016, 07:01
Postat de jony1973 pe 04 Martie 2016, 06:39

Cerniauskas - Hanca, Mevlja, Puljici, Filip - Anton, Ekeng - Rotariu, Palici, Lazar - Essombe. Asta este echipa pentru duminica. Ar fi o echipa cu jucatori mult mai rapizi, pentru contraatac. Trebuie facut ceva pentru ca Steaua si-a creat ocazii actionand foarte mult pe flancurile terenului. Cat de bun ar fi fost Fai! Atentie la preparatorul fizic german care la meciul de duminca le v-a da stelistilor doza dubla (poate tripla) din "energizante" la inceputul si la pauza meciului (atentie la primele 15 minute ale fiecarei reprize). Aici trebuie sa intervina Negoita si sa ceara control antidoping la acest meci (proba de sange daca se poate). Altfel ne vor domina fizic total! Trebuie sa-i speriem putin cu antidopingul!

nicolas_blu  •  04 Martie 2016, 02:35

Auziti bai astia in 3 meciuri cu Dinamo nu ati dat decat 1 gol in min 93 si n-ati castigat niciun meci...si pana la urma voi care suporteti sunteti steaua sau fcsb ca nici nu mai stiu cu cine jucam de la o vreme incoace!!

nicolas_blu
nicolas_blu  •  04 Martie 2016, 02:33
Postat de khal_37 pe 04 Martie 2016, 02:04

Echipa militiei si securitatii a stat cu fundul in poarta ca de obicei...miau miau.

Arvitrul si-a facut numarul ca de obicei...doua penalti uri ne acordate, unul la Palic si altul la hent ul lui Tamas si cartonas rosu la BOU rceanu ca i-a rupt glezna lui Mevlija....!!