CUPA ROMANIEI    •   

STEAUA - DINAMO, 27 MARTIE, ORA 20:30, PROTV ŞI LIVETEXT PE GSP.RO

S-au pus în vînzare biletele pentru semifinala Steaua - Dinamo! » Preţurile şi toate informaţiile

 
18 Martie 2014 15:51
 

Steaua a pus în vînzare începînd de azi, ora 16:30, bilete pentru meciul cu Dinamo, din semifinalele Cupei României, 27 martie, ora 20:30, Protv şi liveTEXT pe GSP.ro

Tichetele vor fi disponibile pe www.biletesteaua.ro pînă pe data de 25 martie, urmînd ca, în cazul în care acestea nu vor fi epuizate, programul caselor de bilete să fie anunţat ulterior. Abonaţii Stelei vor avea acces gratuit la prima manşă a "dublei" cu Dinamo.

Preţurile biletelor:

PELUZA SUD (BULEVARDUL BASARABIA)
INELUL 3 - 10 LEI
INELUL 2 - 15 LEI
INELUL 1 - 15 LEI

TRIBUNA A II-A
INELUL 3 - 20 LEI
INELUL 2 - 30 LEI
INELUL 1 - PERIFERIC - 40 LEI
INELUL 1 - MEDIAN - 60 LEI
INELUL 1 - CENTRAL - 80 LEI

TRIBUNA I
INELUL 3 - 20 LEI
INELUL 2 - 30 LEI

VIP 3 - 50 LEI
VIP 2 - 100 LEI
VIP 1 - 150 LEI

LOJE - 500 LEI

 

 
Comentarii (17)
djeurofighter  (11390 comentarii)
Postat de bandoleros pe 18 Martie 2014, 17:16
Stadionul lor nu mai indeplineste conditiile pentru licenta.
Pff, rau s-a ajuns. Deja nu mai comic, ci tragic, chiar daca vine vorba de Dinamo.
18 Martie 2014, 17:25   •   Comenteaza
bandoleros  (21223 comentarii)
Postat de djeurofighter pe 18 Martie 2014, 17:13
De ce ar face una ca asta Mariuse, care-i logica?
Stadionul lor nu mai indeplineste conditiile pentru licenta.
18 Martie 2014, 17:16   •   Comenteaza
djeurofighter  (11390 comentarii)
Postat de mariuss72 pe 18 Martie 2014, 16:10
Se pare ca doar pe National Arena ii vom mai vedea pe ai nostri in Bucuresti, se zvoneste ca Negoita vrea sa mute echipa la Piatra Neamt :(((((
De ce ar face una ca asta Mariuse, care-i logica?
18 Martie 2014, 17:13   •   Comenteaza
bandoleros  (21223 comentarii)
Postat de mariuss72 pe 18 Martie 2014, 16:32
Cine ar glumi cu o chestie ca asta?
Vorbesti serios? va mutati sub chietrisica?
Pff***sa auda magherul acum, infarct face!
18 Martie 2014, 16:45   •   Comenteaza
nesv1234  (2000 comentarii)
Postat de mariuss72 pe 18 Martie 2014, 16:32
Cine ar glumi cu o chestie ca asta?
Am multi prieteni dinamovisti din zona care s-ar bucura insa sper sa ramana doar un zvon...
18 Martie 2014, 16:44   •   Comenteaza