Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Cupa Romaniei

UPDATE Tragerea la sorți a 16-imilor Cupei României » FCSB merge la Cluj, Dinamo se deplasează în Moldova! Derby la Timișoara

« Înapoi la articol

Comentarii (35) Adaugă comentariu

ray51  •  12 Octombrie 2017, 08:27

Din cate imi amintesc, FCSB a avut 'sanatatea' de mai multe ori ca partener...

Abigail Laslas  •  11 Octombrie 2017, 16:15

ce rau or picat Voluntari, le umplem sacul

Abigail Laslas  •  11 Octombrie 2017, 16:13

Postat de nebraska pe 11 Octombrie 2017, 10:56

fcsb ce *** e? Regina clonelor.

clonele au liga lor, Steaua e in alta liga, de-i zice Europe League

cristiancelmare  •  11 Octombrie 2017, 16:01

Dar in Anglia cum e?

indolentu  •  11 Octombrie 2017, 15:51

ba da o incolo de treaba adica bagi tu in 16 imi chiajna astra si botosani cu cfr si mai ales miroslava cu u cluj :))))))))))))))))

Mos Teaca  •  11 Octombrie 2017, 15:01

se intampla asa ceva numai unde sunt oameni dusi cu capu, cred ca nebunia a ajuns si in timisoara, ce numai in sud sa apara si in vest, ca si acolo sunt nebuni,hai nebunilor din toata tara, acum e timpu sa dam jos cu fotbalu romanesc ,trezitiva, poate mai gasiti si altele ca avem talent sa dam cu tara de pamant, nu fiti prosti,hai ca gasiti voi ceva,vedeti ca ala dormit pe partea stanga si trebuia sa doarma pe partea dreapta, aduceti si inscrisuri, poate si poze, color, hai bolsevicilor, comunisti ***.

chromophobia  •  11 Octombrie 2017, 13:42

La Timisoara se intampla ceea ce se intampla cu FCSB si Steaua sau cu U.Craiova si CSU Craiova.

cpt.ahab  •  11 Octombrie 2017, 13:05

Postat de ando89 pe 11 Octombrie 2017, 12:30

Macar să le faca stealth, să nu le mai vedem:))

Hanca la vista, baby!:)))

haideusicfr  •  11 Octombrie 2017, 13:05

Postat de risc_mix pe 11 Octombrie 2017, 11:23

Iar ai intrat prostănacule? Da stadionul din cluj cu ce bani o fi făcut mă amețitule? Dar ăla de la ploiești? Dar Național arena? Băă, eu ți-am mai spus.Mintea ta ,,nu produce” decăt aberații.Apoi,ce treabă am eu cu acestă clonă politică care se cheamă csu craaiova? Eu o urăsc si o doresc desființată.

Esti bolnav.

haideusicfr  •  11 Octombrie 2017, 13:03

Prost sa fii ,noroc sa ai .....

«

1

2 3 4 »
«

»