FOTBAL  »  Superliga  »  CSU CRAIOVA - FCSB, 29 OCTOMBRIE, 20:45, DIGI, TELEKOM, LOOK, GSP

3 titulari sunt out! Dică are probleme mari înainte de CSU Craiova - FCSB

Articol de GSP - Publicat joi, 26 octombrie 2017 15:08

CSU Craiova și FCSB se vor înfrunta duminică, într-un meci extrem de important din Liga 1, cele două echipe fiind la egalitate de puncte și având un punct mai puțin decât liderul CFR Cluj.

Mihai Stoica, managerul sportiv de la FCSB, a dezvăluit că, pentru meciul cu oltenii, Nicoale Dică are probleme de lot și nu va putea conta pe trei oameni de bază, fundașii Romario Benzar și Bogdan Planici și mijlocașul Mihai Pintilii, din cauza unor accidentări.

"Romario Benzar și Pintilii nu vor începe meciul cu CSU Craiova. Pintilii, dacă va face deplasarea, poate va intra pe final. Planici are și el probleme și nu cred că staff-ul medical îl va recupera pentru meciul cu CSU Craiova. Acum, noi considerăm meciul cu Craiova ca fiind partida sezonului. CSU Craiova are șanse la câștigarea campionatului", a spus Mihai Stoica la Pro X.

Meciul dintre CS U Craiova și FCSB este programat să se dispute duminică, de la ora 20:45 și va putea fi urmărit în direct pe TV Digi Sport, TV Telekom Sport, LookTV și liveTEXT pe GSP.ro.

Citește și: MM Stoica râde iar de Dinamo: "Doar așa mai poate reveni în elita fotbalului românesc"

Ioan Andone s-a mutat în Spania » Comparația făcută de fostul antrenor: „Am 4 dormitoare. Știți cât plătesc pe curent?”

Ce susține MM Stoica că face săptămânal pentru suporterul pe care l-a pocnit: „Cumva am reparat-o”


Comentarii (8)
100002473541087
Danut Ognean  •  26 Octombrie 2017, 22:37

o sa fie arbitrii in locul lor fcsb-ul o sa joace in 14 oameni nu in 11

dvd1
dvd1  •  26 Octombrie 2017, 20:37

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

326192847795467
Juventin Bianconero  •  26 Octombrie 2017, 19:41

Mai merge vrajeala asta in 2017? Penibili.

Vezi toate comentariile (8)
Comentează