FOTBAL  »  Superliga  »  ASTRA

4 jucători pe care Astra vrea să-i aducă pentru Liga Campionilor: "Pe doi dintre ei îi urmărim de jumătate de an"

Articol de GSP - Publicat luni, 16 mai 2016 21:36

Astra vrea să forțeze calificarea în grupele Ligii Campionilor și a început deja tratativele pentru transferurile unor jucători noi.

Dani Coman, președintele Astrei, a declarat că primele ținte ale giurgiuvenilor sunt doi jucători din campionatul intern, însă spune că urmărește alți doi fotbaliști din străinătate.

Săpunaru și Gorobsov sunt doriți de noi, dar încă nu știm ce se va întâmpla. Mai avem doi jucători de afară pe care-i urmărim de jumătate de ani și vrem să-i aducem. Pe Silviu Balaure (20 ani), mijlocaș de la Baia Mare, l-am luat deja. E un copil foarte valoros și am foarte mare încredere în el", a declarat Dani Coman la "Tribuna Zero" de la Europa FM.

Ioan Andone s-a mutat în Spania » Comparația făcută de fostul antrenor: „Am 4 dormitoare. Știți cât plătesc pe curent?”

Ce susține MM Stoica că face săptămânal pentru suporterul pe care l-a pocnit: „Cumva am reparat-o”


Comentarii (6)
travka
travka  •  17 Mai 2016, 07:24

bani coman mare impresar si scouter, maine poimaine il ia Arsenal si Juverntus sa le caute tinere talente =)))) bai bani coman, tare mi-e ca iesiti din primul tur preliminar si va baga in faliment grasu din parnaie

luciann
luciann  •  16 Mai 2016, 23:35
Postat de Alex Iacobi pe 16 Mai 2016, 22:35

Sint Stelist dar unul care a plecat din Romania in 1988 si voi respecta orice echipa poate sa invinga Steaua si sa ia campionatul. Mai Mult Astra fara patron ,fara mijloace financiare s-a plimbat anul asta in Liga 1 romaneasca si ii doresc rezultate pozitive in Europa caci merita . Cu Mult Respect .

Mah tu esti negru in cerul gurii!:)))

satyricon
satyricon  •  16 Mai 2016, 23:02
Postat de steaua1986forever pe 16 Mai 2016, 22:41

tu esti stelist la fel cum e ortega rapidist .........blanosule

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Vezi toate comentariile (6)
Comentează