Comentarii (73)
mircea_cjn
mircea_cjn  •  01 Aprilie 2016, 09:11

Zici Craciunescu, zici finala Cupei Rapid-Petrolul. Cu 5 rapidisti in offside la golul marcat de Rapid, fara ca Craciunescu sa vada. Dupa o astfel de faza Craciunescu ar trebui sa ia o pauza de minumum 50 de ani.

andyandrei2015
andyandrei2015  •  31 Martie 2016, 11:50
Postat de gica_oboreanu pe 31 Martie 2016, 09:29

craciunescu e stelist vechi. nu e prima data cand mananca pt. fcsp.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

andyandrei2015
andyandrei2015  •  31 Martie 2016, 11:49
Postat de plischi pe 31 Martie 2016, 11:23

sunt surprins! aveam impresie buna despre craciunescu, inca de pe vremea cand m-a ajutat odata la linie in partida valcea - tg mures la tineret-sperante. l-am urmarit dupa aceea si mi-a placut ca arbitru. cred ca judecarea ca fiind corecta decizia la acel hent in care mingea loveste mana si nu mana loveste mingea, este determinata de sentimente prosteaua sau alte chestii asemanatoare.

bine ca va desfiintati si voi,numai comunisrti si prosti mincinosi sunt la rapid !

plischi
plischi  •  31 Martie 2016, 11:23

sunt surprins! aveam impresie buna despre craciunescu, inca de pe vremea cand m-a ajutat odata la linie in partida valcea - tg mures la tineret-sperante. l-am urmarit dupa aceea si mi-a placut ca arbitru. cred ca judecarea ca fiind corecta decizia la acel hent in care mingea loveste mana si nu mana loveste mingea, este determinata de sentimente prosteaua sau alte chestii asemanatoare.

1579838545600667
George Dumbrava  •  31 Martie 2016, 10:12

D-le Craciunescu dar ati uitat de de hentul lui ADI POPA la cel de al doilea galben si apoi rosu pentru gorjan.Acest handbalist POPA (vezi si la Ovidiu) cred ca a confundat FEDERATIILE cea de Handbal cu cea a lui DOMNUL BURLEANU .D_LE ADI POPA e bine sa treci la DOMNUL DEDU la handbal mai stii poate e mai bine ca la fotbal esti bun PIVOT pe semicerc succes

gica_oboreanu
gica_oboreanu  •  31 Martie 2016, 09:29

craciunescu e stelist vechi. nu e prima data cand mananca pt. fcsp.

whiteredarad
whiteredarad  •  31 Martie 2016, 09:02

Craciunescu de mult comenteaza din amintiri, in plus este extrem de partinitor, de razbunator ( daca arbitra Hategan il martela,,). Despre penalty Porumboiu spunea invers. Inca nu s-a abrogat ideea ca hentul trebuie sa fie voluntar. Cind mingea merge spre poarta, si voit un jucator isi tine membrul superior departat-adica isi mareste aria de acriune, voit- e altceva. Nu e cazul lui Hora, clar surprins de faza, in inghesuiala mare . Poate a fost penalty la Sapunaru, dar, dupa ce am vazut Franta -Romania trebuie sa fie clar , un penalty se da , doar cind este foarte limpede. Despre Enache si Chipciu ce sa mai spun, trebuiau si ei eliminati, de mai multe ori. Inca un campionat distrus de arbitri, voluntar, parerea mea. O mare bila neagra lui Burleanu &CO, ca despre Vasaras & Deaconu mi-era clar. Pe Becali nu-l intereseaza cum castiga, el vrea campionatul pentru bani. Este si trist si strigator la cer ceea ce se intampla. Oare nu vede si DNA,. nu vad sus-pusii tarii hotia asta ?

401343676718322
Paul Popescu  •  31 Martie 2016, 08:59

Esti dus cu pluta agramatule !

steaua1986forever
steaua1986forever  •  31 Martie 2016, 08:57
Postat de ultras_tei. pe 31 Martie 2016, 03:56

Ce sa zica si nea Ion care a arbitrat toata viata lui pe steaua si care este un sclavv al familiei Becali. Sa ne aducem aminte doar cum ii lingea dorsala plina de branza familiei becali, doar-doar l-or pune si pe el inapoi sef la CCA. Mi-e lehamite de personajele astea. Si inca ceva, care toti zic ca a fost penalty la popa si la hentu lu hora ?? Poate doar toti stelisti ca in rest, toti gandesc normal, cu capu fixat bine pe umeri. Sper sa castige Astra vineri iar Targu Mures sa-i bata pe Ste0istii astea. Sper ca Mutu sa nu faca tactica de joc cand trage liniute pe nas.

Da, a si fost angajat la fratii dinamovisti becali. si partener "samsung" pe vremea lui copos. De primii s-a achitat cu 2 titluri, la ultimul nu a reusit decat o cupa si un titlu. In rest, el este inventatorul "fantei de lumina". Daca o cauti in dictionar este explicata cu "procedeu prin care este furata Steaua de catre un arbitru dinamovist". In rest, somn usor, sa ziceti mersi ca sunteti in playoff (chiar daca nemeritat).

vasglo
vasglo  •  31 Martie 2016, 08:43
Postat de corectu pe 31 Martie 2016, 07:37

Decizii analizate corect.Sa-i vedem pe Sapunaru et co cum vor aborda meciul urmator cu Astra.

Sapunaru a cautat eliminarea ca sa nu joace impotriva amicului Sumibet, ala cu care juca barbut pe ***! Si cand te gandesti ca perversul de Sumudica a luat-o ca fata de pe Centura inainte si plangea ca, vezi Doamne, Steaua va avea prietenii in playoff (Viitorul si Pandurii) si ca s-ar bucura ca ASA sa intre si ea in playoff ca sa aiba si ei sanse...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 8
Comentează