Comentarii (64)
khal_37
khal_37  •  01 Februarie 2016, 17:46

"Am făcut toate eforturile pentru Ivan, am trecut peste toate declarațiile. Am rezolvat-o și cu Nicu Badea, să-i dau 250.000 de euro și să îi mai dau 100.000 dacă merge Steaua în Ligă. Dar nu pot să iau un băiat care nu vrea. Să fie sănătos. Am făcut toate eforturile, dar deja e prea mult. Băiatul ăsta nu vrea la Steaua. Decizia e luată de ieri. Ce facem, stăm să ne rugăm de el? Deja devenim penibili".

gogu2005
gogu2005  •  01 Februarie 2016, 16:30

GSP papagalii de serviciu :))))))))))))) la-ti transferat de n-ati mai putut :))))))))

sumred
sumred  •  01 Februarie 2016, 15:13

Iar se transfera la FCSB? Sa mi bag ceva in stirile voastre. Sapte sute de stiri numai cu transferul lui Ivan la FCSB. Mai dati-va drq cu FCSB-ul vostru. Omu a zis clar ca nu vrea la FCSB si voi o labariti tot anu'. *** cu GSP vostru si de jurnalisti becalizati.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

respect2014
respect2014  •  01 Februarie 2016, 14:33

90% rezolvat. Nu se face! Hai bre...chiar asa? Am scapat de Budescu am dat de Ivan?

stefan..
stefan..  •  01 Februarie 2016, 13:13

GSP-Cancan, ziarul sportiv de doi lei :))), o tine una si buna: Ivan la Steaua. Aveti rabdare, profesionitilor de 2 lei :))), si veti vedea. Se pare ca Ivan e mai destept decat multi fotbaliti buni care si-au ratat viitorul plecand la Steaua. De la Universitatea Craiova, fratii Costea si Andrei Ionescu sunt cele mai clare cazuri. Dimpotriva, Gica Popescu, Chivu, Craioveanu si-au facut un nume in Europa plecand de la Craiova. Sa vedem ce hotarare va lua Ivan. Europa sau lumea a treia a fotbalului international?

zizu
zizu  •  01 Februarie 2016, 11:57

ivan ar trebuii sa tina cont de un lucru.....majoritatea craiovenilor care au venit la fcsb(defuncta steaua) s au ratat,au fost terminati ca jucatori de cei de acolo!

aius
aius  •  01 Februarie 2016, 11:56

stai la Craiova,nu ai ce sa cauti la saraciile astea!

vyyllyy
vyyllyy  •  01 Februarie 2016, 11:55

Nu are ce cauta la clona blatista , o sa-l tina ca rezerva si se rateaza ca jucator , el are nevoie deo echipa la care sa joace nu la pamfleti ca FcSp aki clona baltista, sa nu uitam cazul Radut la FcSp cand era aproape sa se rateze dar a fost baiat destept si a plecat de la clona si sa dus la un club unde e apreciat si a dat si randament.

386635174879398
Alexandru Chis  •  01 Februarie 2016, 11:51

Dupa dezastrul din meciul Real-Espanyol Gilca nici nu va mai deschide gura pentru transferul lui Ivan. Si cum astazi la orele 24.00 expira perioada de transferuri in Spania, Ivan va ramine in tara. Poate numai mintea bolnava a vreunui scouter sa-la mai "transfere" peste noapte pe la Barcelona, Monaco, Espanyol sau Getafe. In rest: "Bine ai ajuns Ivan la Steua!".

catalynn
catalynn  •  01 Februarie 2016, 11:50
Postat de craioveanu91 pe 01 Februarie 2016, 11:37

sincer nu cred ca are unde sa joace ivan daca ajunge la voi. se distruge acolo . adi popa e titular la nationala nu cred ca ivan o sa-i ia locul. cum nu cred ca nici bawab nu o sa joace. e un jucator lent , prea individualist nu o sa joace titular. Multumim ivan pentru atasament. Craiova iubire eterna pasiune extrema

E ambiția lui jiji, asta e, sunt banii lui, n-are decat sa și-i arunce pe geam, insa io zic ca mai mult s-a încurcat și-l încurca si pe Ivan daca vine si devine rezerva rezervei ... Nici la Espanyol nu era o soluție, Ivan trebuie sa joace la o echipa unde e apreciat si lasat sa joace si sa capete experiența, la vârsta lui in cel mai sigur caz isi va rata cariera plecând afara.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 7
Comentează