Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

Alexandru Ioniţă dezvăluie ce s-a întâmplat la faza eliminării: "Toţi steliştii mă înjurau de familie. Domnul arbitru asta mi-a spus"

« Înapoi la articol

Comentarii (24) Adaugă comentariu

bakunin  •  13 August 2017, 14:18

Postat de spinoza pe 13 August 2017, 08:42

Abjectul asta brun se crede buricul Pamantului! Cu mentalitatea lui n-o sa faca ceva vreodata. E jucator de fotbal nu star de cinema!

***

Adrian George  •  13 August 2017, 12:56

Postat de steaua1986forever pe 13 August 2017, 02:01

El o sa joace la echipa nationala doar in cazul in care o sa se intoarca Lucescu Jr si o sa faca iar echipa pe preferinte de genul ala "daca esti rapidist, esti la Nationala". De aia au fost adusi toti neavenitii si am cazut pe locul nu stiu cat, cel mai slab din istoria nationalei Romaniei cand ne antrena baiatul ala cu cercel in ureche..

bai..nu tie rusine sa zici asa ceva..in primul land ghnoere merita galben la saritura la cap in care a lovit adversarul destul de dur cu bratele..din minutul 80 se da foarte usor galbem pt a aplana conflictele a fost o intrare urata dupa care a urmat si palma prietenoasa la ionita..merita galben sa fim realisti sunteti ajutati...iar cu nationala sa numai comentam...alibec juk mai bn la astra dar a ajuns la nationala dupa ce a semnat cu fcsb....cu budescu va fi la fel si pot sa dau zeci de exemple..deci numai comenta aiurea ca se fac selectiile pt rapid sau alte echipe..selectia se face doar pt fcsb si anuminti impresari nicidecum pt calitatea jocului sau rezultate...degeaba aducem antrenori daca sunt obligati sa bage anumite petarde in teren..

Ioan Sancira  •  13 August 2017, 11:56

Un copil tembel care insista in prostie .

spinoza  •  13 August 2017, 08:42

Abjectul asta brun se crede buricul Pamantului! Cu mentalitatea lui n-o sa faca ceva vreodata. E jucator de fotbal nu star de cinema!

ucluj2011  •  13 August 2017, 08:15

***

corectu  •  13 August 2017, 07:58

Ce frumos vorbesc fotbalistii cu arbitrii.De aia sunt si eliminati.Cat despre golul lui Golofca,e perfect valabil.Mai puneti mana pe regulament.

Dembeles Cosmin  •  13 August 2017, 04:40

F C S B

ill7ven  •  13 August 2017, 04:26

Lasa copile, nu-i baga in seama, astia atata stiu sa faca, sa injure si sa fure. Niste campeoni. Cei mai, de fapt.

planetfun  •  13 August 2017, 03:27

Postat de shumi_panco_gool pe 13 August 2017, 01:32

se plang *** lui gigi de offside-ul ala...a fost o singura greseala si ar avea acoperire, prin faptul ca Gnohere era afara din joc, chiar daca nu joaca direct mingea, poate influenta faza, in sensul ca fara semnalizare portarul trebuie sa fie atent si la el...DAR in rest s-a fluierat intr-o singura directie...fault pentru FCSB la fiecare adiere de vant...Gnohere nu e la prima fanfaronada, cand isi provoaca adversarul si se da lovit...pentru asta merita suspendat drastic

Imi pare rau ca nu am fost la meci doar ca sa-l injur de alea urate si de rapidisti.

steaua1986forever  •  13 August 2017, 02:01

El o sa joace la echipa nationala doar in cazul in care o sa se intoarca Lucescu Jr si o sa faca iar echipa pe preferinte de genul ala "daca esti rapidist, esti la Nationala". De aia au fost adusi toti neavenitii si am cazut pe locul nu stiu cat, cel mai slab din istoria nationalei Romaniei cand ne antrena baiatul ala cu cercel in ureche..

«

1

2 3 »
«

»