Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

Anunțul CATEGORIC al lui Hagi care dinamitează meciul decisiv cu CFR Cluj!

« Înapoi la articol

Comentarii (100) Adaugă comentariu

ray51  •  17 Mai 2018, 19:29

Postat de andy_2008 pe 17 Mai 2018, 08:01

Poate Hagi isi respecta titlul de rege si o sa joace corect cu Cfr cu toate ca anul trecut si Craiova si Cfr nu au jucat corect cu Viitorul.

In aceasta situatie critica pt FCSB, Hagi a devenit rege si pt d-ta?

Luter King  •  17 Mai 2018, 09:55

vrajala de doi bani zisa de ;regele; sa nu zica finul ca se v-a da dupa gard. gigi plateste prin mizeria ce o arunca in spatiul public .

valiza.epo  •  17 Mai 2018, 08:24

Oho!!! Daca Hagi spune ca va juca la Cluj asa cum a facut-o CFR in ultima etapa din campionatul trecut e clar!! CFR poate sa puna sampania la rece!!! Oricum, CFR este net superioara Viitorului si numai un Hategan, Tudor sau Avram i-ar putea impiedica sa castige. Stie toata lumea unde sunt legitimati acei fluierasi!

andy_2008  •  17 Mai 2018, 08:01

Poate Hagi isi respecta titlul de rege si o sa joace corect cu Cfr cu toate ca anul trecut si Craiova si Cfr nu au jucat corect cu Viitorul.

stelistul1  •  17 Mai 2018, 05:50

da, stai asa.

 •  16 Mai 2018, 21:53

CFR- Viitorul: simplu, bate CFR Viitorul chiar daca pierde locul 3,nici_o problema, anul trecut Craiova si CFR i_au facut campioni acum e randul lor sa dea prioritate celorlanti. Prieteniile sumt la moda,chiar si meciul Craiova-FCSB l-as pune sub semnul intrebari .

merace  •  16 Mai 2018, 21:42

Meciurile din ultima etapa de Liga 1 se joaca simultan mereu, nu de anul acesta, ca sa para ca e un campionat corect, fara blaturi! In alte etape se joaca meciurile pe rand ca sa se poata face blaturi dupa rezultate! In regia LPF, chipurile pentru televizare! :o In campionatele oneste, toate meciurile din orice etapa se joaca simultan, ca sa se reduca posibilitatea de blaturi!

gtn5  •  16 Mai 2018, 21:06

e clar ca ziua mesajul rejelui,nu uita ajutorul de anul trecut din partea cfr-lui.

spartanul66  •  16 Mai 2018, 20:22

Mentalitate de rege . Adică dacă CFR o lăsa moale anul trecut și Viitorulu ar fi lăsat-o moale ? De asta ești blestemat mare Rege .

 •  16 Mai 2018, 20:08

"Mergem să jucăm, să le plătim cu aceeaşi monedă".... Sa mai vorbim de cinste si corectitudine din partea Viitorului cand oficialii acestei echipe sunt asa de suparati pentru ca CFR a jucat corect ultima etapa a campionatului trecut si nu s-a dat la o parte din fata lui Hagi? Practic, oficialii lui Hagi recunosc mis-masurile pe care le-au facut si nimeni nu se sesizeaza. Cat despre campionatul actual, pe care nu il suspectez deloc de corectitudine, imi este absolut indiferent cine va iesi campioana. insa hotiile nu voe creste niciodata calitatea fotbalului romanesc. Din pacate, "becaliada" este omniprezenta.

«

1

2 3 4 5

...

10 »
«

»