Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

Becali anunţă o alianţă pe axa FCSB - Dinamo: "Nu poate nimeni să se bată cu CFR. Are echipă bună şi 3 arbitri. Poţi să te baţi cu 14?!"

« Înapoi la articol

Comentarii (38) Adaugă comentariu

luisharcsa  •  13 August 2017, 19:14

Postat de luisharcsa pe 13 August 2017, 19:07

Stiti ce ma bucura?Am vazut o multime de dinamovisti cu postari corecte rederitor la arbitrajul de la Cluj.Mai exista speranta.Gaman a gresit si pro si contra CFR.Daca era doar pro,nu-i lasa pentru urmatoarele meciuri ,fara cei mai buni jucatori.Si da la hent a gresit,dar faza a fost rapida.A gresit in schimb si ca ,nu l-a eliminat pe Filip si nu a dat penalty la Nouvier.Dar cand Filip da peste poarta din doi metrii,sa ma ierte Dumnezeu,ce vina are Gaman?

Pacat este ca,ai o viata.

luisharcsa  •  13 August 2017, 19:07

Stiti ce ma bucura?Am vazut o multime de dinamovisti cu postari corecte rederitor la arbitrajul de la Cluj.Mai exista speranta.Gaman a gresit si pro si contra CFR.Daca era doar pro,nu-i lasa pentru urmatoarele meciuri ,fara cei mai buni jucatori.Si da la hent a gresit,dar faza a fost rapida.A gresit in schimb si ca ,nu l-a eliminat pe Filip si nu a dat penalty la Nouvier.Dar cand Filip da peste poarta din doi metrii,sa ma ierte Dumnezeu,ce vina are Gaman?

luisharcsa  •  13 August 2017, 19:03

Postat de Daniel Irimescu pe 13 August 2017, 03:11

Eu urasc CFR-ul pentru ca nu e din Bucuresti . Nicodata in viata vietilor mele nu as putea fi fanul unei echipe din afara Bucurestiului . Nu imi sta in caracter .

Tu,nu ai caracter.Despre ce vorbim?

 •  13 August 2017, 18:24

Vorbeste smcherul cu geamantanul cu banii..

vlad57  •  13 August 2017, 11:03

Jiji nu vorbi prostii ca te pedepseste Al de Sus! Asa cum toata lumea a ras de Contra ca era impotriva arbitrului care a dat penalty in min. 37 si pe urma amarastenii lui nu au putut face nimic, tot asa si amarastenii tai nu sunt in stare de mai multe meciuri sa bata pe nimeni. In loc sa te ocupi de arbitrii ia uita-te in curtea ta cum ai cheltuit milioanele alea si ce randament dau flacaii aia platiti cu banuti multi! Ia hai sa vedem si noi ce strategii le transmite onor Dica! Va dati toti mari si tari, cu tine in frunte, si cand se vede ca nu stiti ce sa faceti o dati pe arbitrii. E la mintea unui copil de 5 ani Jiji, daca datorita unui arbitru nu poate echipa ta sa bata in 90' inseamna ca echiputza ta e de doi lei. Punct. Inteleg daca dadea penalti in min 80 sau dupa. Dar asa las=o jos ca pute rau: nu va mai gasiti scuze penibile ca nu tine. Pune biciul pe putorile alea din echipa, si tu si Contra si toti cei care v-ati invatat la scuze de gradinita: doamnaaa arbitrul e rau cu noi! Sunteti penibili!

merace  •  13 August 2017, 10:52

Steaua cati arbitri are? Si cum au fost ei distribuiti la echipe, prin vot secret sau prin tragere la sorti?! :D hahaha

Predan Mihai  •  13 August 2017, 10:35

Sa-ti fie rusine ciobane,si tie presa pupincur-sta,ptr.ca nu stiti sa pierdeti !Pai voi,puscariilor,nu sunteti in stare sa bateti pe nimeni acasa,dar va doare-n fundeni de ograda altora!?*** fara scrupule !

widoqq  •  13 August 2017, 10:24

Gigi Puscarie nu trebuie sa fie suparat. FC FCSBeaua ocupa un meritat loc 4. E un loc bun.

Gheorghe Nistor  •  13 August 2017, 10:19

In fata palatului , ciobanul si-a dus mana la gura , si a grait : "nu asta-i pofta ce-am poftit. Cei de sus cu care eu vorbeste mereu , cred ca m-au inteles gresit ". Trebue sa frec bilutele mai bine.

Mircea Hortensiu Tomuș  •  13 August 2017, 10:00

Iar se pune vina pe arbitrii? O IPOCRIZIE fără margini. Cei ce fac aceasta sunt ori mari tacticieni ai timorării arbitrilor( deși, ce să mai timorezi, că-s gata timorați), ori încă n-au parcurs în întregime FARMECUL acestui joc sportiv. Au rămas de căruță și acum "dau bice" arbitrilor, în loc să "dea bice" propriilor jucători. }n urma acestor diploma'ii n-au fost trimiși la vestiar pentru atacuri extrem de dure nici Ghrohere, nici Filip, în schimb îl trimiți pe căpitanul Astrei, pentru că i-a pus mâna în gât un ilustru fcsb-ist. Pentru acea fază și felul în care a reacționat arbitrul de centru, ȘASE LUNI PE TUȘE, sau arbitru în liga a patra, că și acolo e nevoie de din cei ce trebuie să avantajeze pe cei ce au bani. Doar așa se mai pot face cariere în arbitrajul românesc..

«

1

2 3 4 »
«

»