LIGA 1    •   

FC BRAŞOV - STEAUA 1-2

Chipciu e convins că nici un dinamovist nu va veni la derby: "Toţi 55.000 vor fi stelişti"

 
14 Mai 2012 00:21
 

Alex Chipciu

Steaua păstreză în continuare şanse la titlu, după 2-1 cu Braşov, dar e nevoită să învingă şi pe Dinamo, în derby-ul de joi. Alex Chipciu e convins că National Arena va fi sută la sută roş-albastră

"Sîntem pregătiţi pentru derby-ul cu Dinamo! E important să joci cu 55.000 de oameni pe stadion şi cu siguranţă toţi or să fie stelişti.

Martinovici a marcat iar, sper să mai înscrie şi alţii", a spus Chipciu.

 

 

 
Comentarii (12)
al3xutzu10  (49 comentarii)
bai florianveress toti suporterii stelei sa dea la *** lu' mata si la tot neamul ei de *** imputite, sa ne *** *** la toti stelistii *** ordinara...........
15 Mai 2012, 14:46   •   Comenteaza
vendetta87  (2259 comentarii)
Postat de biancorossi pe 14 Mai 2012, 10:47
si ce importanta are chipciule?
oricum e meci in deplasare, dinamo nu are alocate decat 2700 de bilete, deja cumparate de pch.
mai bine vezi-ti de fotbalul ala amarat pe care-l joci si tu si altii ca tine.
cam toata Liga Mamaliga.
ce le place astora de la jsp sa mai de o limba pe bucile lui becali..gata am inteles steaua e cea mai cea echipa din lume...defapt noi toti tinem cu steaua dar unii inca nu ne dam seama
14 Mai 2012, 17:57   •   Comenteaza
tzii  (1367 comentarii)
reporterii baga vorbe in gura si dup-aia astia scot un articol ''senzational''
14 Mai 2012, 14:09   •   Comenteaza
neko00  (5310 comentarii)
Postat de energyzatu pe 14 Mai 2012, 08:44
sau cine stie :) poate nici na zis baiatu lucrurile astea ... astia de la Gasca *** Proaste le place sa mai inventeze pe ici pe colo mai ales cand e vb de zdeaua ... pffffffff sunt in stare sa scrie ca or sa fie 70000 de stelisti pe un stadion de 55000 ... si referitor la chipciu (daca chiar a zis lucru asta) daca in ghencea se asculta manele ... nu chiar toti romanii toti bucurestenii sunt manelisti ;)
.trilulilu.ro/profil/Energyzatu/profil
NUMAI FLORIN SALAM ASCULTA ACEST DOMN SUB ACOPERIRE!
14 Mai 2012, 12:20   •   Comenteaza
florianveress  (271 comentarii)
Eu cred că şi arbitrii şi jucătorii lui Dinamo o să fie stelişti joi...Oricum, chip(c)iu ăsta-i mare prost, ca şi patronul lui şi ca şi suporterii turmei...
14 Mai 2012, 11:10   •   Comenteaza