LIGA 1    •   

FC BRAŞOV - STEAUA 1-2

Chipciu e convins că nici un dinamovist nu va veni la derby: "Toţi 55.000 vor fi stelişti"

 
14 Mai 2012 00:21
 

Alex Chipciu

Steaua păstreză în continuare şanse la titlu, după 2-1 cu Braşov, dar e nevoită să învingă şi pe Dinamo, în derby-ul de joi. Alex Chipciu e convins că National Arena va fi sută la sută roş-albastră

"Sîntem pregătiţi pentru derby-ul cu Dinamo! E important să joci cu 55.000 de oameni pe stadion şi cu siguranţă toţi or să fie stelişti.

Martinovici a marcat iar, sper să mai înscrie şi alţii", a spus Chipciu.

 

 

 
Comentarii (12)
al3xutzu10  (49 comentarii)
bai florianveress toti suporterii stelei sa dea la muie lu' mata si la tot neamul ei de curve imputite, sa ne sugi pula la toti stelistii javra ordinara...........
15 Mai 2012, 14:46   •   Comenteaza
vendetta87  (2287 comentarii)
Postat de biancorossi pe 14 Mai 2012, 10:47
si ce importanta are chipciule?
oricum e meci in deplasare, dinamo nu are alocate decat 2700 de bilete, deja cumparate de pch.
mai bine vezi-ti de fotbalul ala amarat pe care-l joci si tu si altii ca tine.
cam toata Liga Mamaliga.
ce le place astora de la jsp sa mai de o limba pe bucile lui becali..gata am inteles steaua e cea mai cea echipa din lume...defapt noi toti tinem cu steaua dar unii inca nu ne dam seama
14 Mai 2012, 17:57   •   Comenteaza
tzii  (1367 comentarii)
reporterii baga vorbe in gura si dup-aia astia scot un articol ''senzational''
14 Mai 2012, 14:09   •   Comenteaza
neko00  (5328 comentarii)
Postat de energyzatu pe 14 Mai 2012, 08:44
sau cine stie :) poate nici na zis baiatu lucrurile astea ... astia de la Gasca Slugilor Proaste le place sa mai inventeze pe ici pe colo mai ales cand e vb de zdeaua ... pffffffff sunt in stare sa scrie ca or sa fie 70000 de stelisti pe un stadion de 55000 ... si referitor la chipciu (daca chiar a zis lucru asta) daca in ghencea se asculta manele ... nu chiar toti romanii toti bucurestenii sunt manelisti ;)
.trilulilu.ro/profil/Energyzatu/profil
NUMAI FLORIN SALAM ASCULTA ACEST DOMN SUB ACOPERIRE!
14 Mai 2012, 12:20   •   Comenteaza
florianveress  (302 comentarii)
Eu cred că şi arbitrii şi jucătorii lui Dinamo o să fie stelişti joi...Oricum, chip(c)iu ăsta-i mare prost, ca şi patronul lui şi ca şi suporterii turmei...
14 Mai 2012, 11:10   •   Comenteaza