Articol de GSP - Publicat joi, 03 mai 2012 00:00 / Actualizat joi, 03 mai 2012 20:33
Cosmin Matei, fundaşul lui Dinamo, a vorbit despre şansele la titlu ale echipei sale şi despre meciul cu CFR Cluj.
"Şansele la titlu sînt mai mici după meciul cu U, dar noi credem în continuare în titlu. E normal ca adversarele noastre să se bucure la o remiză de-a noastră, dar ăsta e fotbalul.
M-am bucurat că am marcat, am încercat să ajut echipa cît pot. Păcat că nu s-a putut mai mult decît un egal. CFR-ul nu joacă mai strălucit decît o facem noi, dar ei se pare că reuşesc să acumuleze puncte", a spus Cosmin Matei la Dolce Sport.
...despre suporteri: “Să sperăm că stadionul va fi plin cu CFR. Cred că suporterii sunt cam dezamăgiţi de rezultate, eu dacă nu aş fi fost fotbalist şi aş fi fost suporter probabil aş fi fost foarte supărat. Dar aş fi venit în continuare la stadion!”
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
Cutremur: s-ar putea rejuca toate barajele! Au decis să meargă la TAS, după dezvăluirile GSP