Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

CSU Craiova, lăsată cu ochii-n soare la inaugurare: "Ne-au stricat planul"

« Înapoi la articol

Comentarii (22) Adaugă comentariu

sasha8777  •  21 Octombrie 2017, 22:14

Postat de kaloogarele pe 12 Octombrie 2017, 22:51

ooooo, oitzale lu' tattttaaaaaa ... hai sa vedem cum bagatz coditza-ntre piciorushe intre treij' de mii de olteni. pina si feceu daca se rataceste pe acolo o sa jure ca-i oltean :)))

***

sasha8777  •  21 Octombrie 2017, 22:10

Postat de kaloogarele pe 12 Octombrie 2017, 22:51

ooooo, oitzale lu' tattttaaaaaa ... hai sa vedem cum bagatz coditza-ntre piciorushe intre treij' de mii de olteni. pina si feceu daca se rataceste pe acolo o sa jure ca-i oltean :)))

***

sasha8777  •  21 Octombrie 2017, 22:00

***

kaloogarele  •  12 Octombrie 2017, 22:51

ooooo, oitzale lu' tattttaaaaaa ... hai sa vedem cum bagatz coditza-ntre piciorushe intre treij' de mii de olteni. pina si feceu daca se rataceste pe acolo o sa jure ca-i oltean :)))

stefy29  •  12 Octombrie 2017, 22:20

cs litera u se numeste exact asa clubul sportiv u craiova s.a. . Ca vreti voi altceva, va intereseaza. Cei intrati abuziv in fotbal, in 2013 nu au cum sa fie Universitatea Craiova. Adevarul doare ***.

prazburg1948  •  12 Octombrie 2017, 22:02

Postat de poli_4_ever pe 12 Octombrie 2017, 21:24

Oltenii... la ce sa te astepti de la ei? :))) Era comic sa se inaugureze stadionul cu un derby local intre clona lui mitichelu si clona psd-ului! Atat a ramas din prazari, doua clone :))

Plina tara de prosti, dar voi banatenii sunteti "fruncea"! Stiu f bine ce zic.

fcu1948  •  12 Octombrie 2017, 21:25

Postat de poli_4_ever pe 12 Octombrie 2017, 21:24

Oltenii... la ce sa te astepti de la ei? :))) Era comic sa se inaugureze stadionul cu un derby local intre clona lui mitichelu si clona psd-ului! Atat a ramas din prazari, doua clone :))

Ce să mai spunem despre meciul din cupă dintre Poli Recaș și Poli AEK Bragadiru? Războiul clonelor, variana mitico-bănățeană!

poli_4_ever  •  12 Octombrie 2017, 21:24

Oltenii... la ce sa te astepti de la ei? :))) Era comic sa se inaugureze stadionul cu un derby local intre clona lui mitichelu si clona psd-ului! Atat a ramas din prazari, doua clone :))

lionforever  •  12 Octombrie 2017, 21:21

Ce sa le ceri la impachetatorii de peste au băgat și ei un titlu din ciclul " ce sa fac , curat pușca , vorbesc prostii și n-am acreditare ".

prazburg1948  •  12 Octombrie 2017, 21:19

Postat de Tatar Alexandru Ioan pe 12 Octombrie 2017, 21:05

nu fiti necajiti!va arata aia proasta care stie DOAR limba olteneasca,pasarica!!!ca la... mii si... sute!!!

Oltenii vorbesc cel mai bine limba romana, frustratule.

«

1

2 3 »
«

»