FOTBAL  »  Superliga  »  FC BOTOȘANI - ACS POLI TIMIȘOARA 1-2

Cum comentează antrenorul interimar al lui FC Botoșani înfrângerea cu ACS Poli » Ce spune de Leo Grozavu

Articol de GSP - Publicat vineri, 10 martie 2017 22:58

Alin Bordeanu, antrenorul interimar al celor de la FC Botoșani, a comentat înfrângerea echipei sale din meciul cu ACS Poli Timișoara, scor 1-2.

"Am greșit mult și s-a văzut pe tabelă. N-aș vrea să comentez nimic de Leo Grozavu, vreau să ne revenim și să câștigăm următorul meci.

Săptămâna viitoare va fi o întrunire și se va lua o decizie, să vedem ce se va întâmpla cu el.

Mai sunt enorm de multe jocuri până la final, sperăm să ocupăm o poziție cât mai bună la finalul play-out-ului", a spus Alin Bordeanu, la TV Dolce Sport.

"Au fost două reprize diferite, am dominat prima repriză, dar a doua a fost mai echilibrată. Cred că un rezultat de egalitate era echitabil.

Suntem alături de Leo. Cu dânsul jucăm un fotbal bun și cred că lucrurile vor reveni la normal" Andrei Miron

FC Botoșani a fost învinsă de ACS Poli pe teren propriu, scor 1-2, în primul meci din play-out (AICI ai detalii despre partidă)