FOTBAL  »  Superliga  »  RAPID - STEAUA 1-3

Dezvăluiri de pe teren: ce i-a zis Pancu lui Latovlevici în timpul meciului despre coechipierii de la Rapid!

Articol de GSP - Publicat duminica, 27 iulie 2014 00:00 / Actualizat duminica, 27 iulie 2014 10:31

Iasmin Latovlevici nu e impresionat de victoria Stelei în faţa Rapidului, scor 3-1, mai ales că giuleştenii trec prin momente dificile. Fundaşul roş-albaştrilor a dezvăluit ce i-a spus Pancu spre finalul jocului.

Căpitanul Rapidului a fost nemulţumit de prestaţia colegilor săi, care nu numai că au căzut fizic, însă şi-au lăsat adversarul să domine partida fără a-i pune vreo problemă.

"Altădată adversarii erau mult mai răi, dar mă gîndesc că sînt şi nepregătiţi. Cred că în repriza a doua rapidiştii au căzut fizic.

Pancu mi-a zis în timpul meciului, spre sfîrşit, că nici la antrenament nu ne iese jocul aşa, era supărat", a spus Latovlevici la finalul partidei.