Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

Dinamo a dat de pământ cu FCSB chiar sub ochii lui MM și Dică: "Suntem la un alt nivel"

« Înapoi la articol

Comentarii (22) Adaugă comentariu

pantokrator  •  14 Septembrie 2017, 06:45

Postat de pantokrator pe 13 Septembrie 2017, 22:06

Si pe preamăritul Gigel...

Ii obisnuim de mici cu manita ....

rumunek  •  13 Septembrie 2017, 23:05

Postat de rumunek pe 13 Septembrie 2017, 23:03

De acord, Steaua saau FCSB nu produce juniori, nu are centru, academie, echipe. Totusi, dati-mi si mie 3 jucatori produsi de centrul lui Dinamo, care au jucat macar 1 meci la nationala sau in prima liga printr-o tara care e importanta in fotbalul european. Concret, cu nume, ca de Rafael Stanescu, Nica si Alexe sunt satul.

In ultimii 10 ani, sa ne limitam, ca sa nu incepeti cu Radu Stefan )))

rumunek  •  13 Septembrie 2017, 23:03

De acord, Steaua saau FCSB nu produce juniori, nu are centru, academie, echipe. Totusi, dati-mi si mie 3 jucatori produsi de centrul lui Dinamo, care au jucat macar 1 meci la nationala sau in prima liga printr-o tara care e importanta in fotbalul european. Concret, cu nume, ca de Rafael Stanescu, Nica si Alexe sunt satul.

pantokrator  •  13 Septembrie 2017, 22:06

Postat de fangigi pe 13 Septembrie 2017, 20:43

Pe preafericitul Daniel?

Si pe preamăritul Gigel...

fangigi  •  13 Septembrie 2017, 20:43

Postat de polistul68 pe 13 Septembrie 2017, 17:53

Corect...doar ca la juniori, sta de 10 ori mai bine ca Steaua ta....daca poti sa-mi spui, in ultimii 10 ani...ce jucator a 'scos" Steaua din pepiniera ei ?

Pe preafericitul Daniel?

unico_biancorossi  •  13 Septembrie 2017, 20:41

Postat de dinamo_fan pe 13 Septembrie 2017, 19:08

ii obisnuim de mici cu manita !

:)

 •  13 Septembrie 2017, 20:29

La.nivel de juniori *** nu exista!!!

steaua1986forever  •  13 Septembrie 2017, 20:27

Postat de Serban Pirvulescu pe 13 Septembrie 2017, 17:55

Iar valoarea Stânei este "give me 5, oriunde am fi" ! Râsul curcilor, cea mai slabă "echipă" din istoria CL, participați acolo doar ca să-și bată toți joc de voi ! Scoateți-vă pălăria în fața Unirii Urziceni și a lui CFR Cluj, ăștia au făcut puncte nu glumă, nu ca voi, câte un egal la șase meciuri !

Cum sa ai tupeu ca rinamovist sa vorbesti de meciuri europene? Incredibil....

John Milne  •  13 Septembrie 2017, 19:22

Postat de dinamo_fan pe 13 Septembrie 2017, 19:08

ii obisnuim de mici cu manita !

Da ii obisnuiti , NICIODATA IN CL.

John Milne  •  13 Septembrie 2017, 19:22

Postat de Serban Pirvulescu pe 13 Septembrie 2017, 17:55

Iar valoarea Stânei este "give me 5, oriunde am fi" ! Râsul curcilor, cea mai slabă "echipă" din istoria CL, participați acolo doar ca să-și bată toți joc de voi ! Scoateți-vă pălăria în fața Unirii Urziceni și a lui CFR Cluj, ăștia au făcut puncte nu glumă, nu ca voi, câte un egal la șase meciuri !

Stana e in grupele EL ba clatita .

«

1

2 3 »
«

»