Comentarii (87)
hvlada
hvlada  •  25 Martie 2016, 14:42
Postat de grandetorito pe 23 Martie 2016, 15:33

Nu are nimeni nimic cu dinamo, dar ANAF-ul apara interesele statului si al cetatenilor... Fiscul a reclamat o datorie de aproximativ 22 de milioane de lei (circa 5 milioane de euro). Planul de reorganizare financiara, pe care ANAF nu l-a votat în cadrul Adunarii Generale a creditorilor care a avut loc în noiembrie 2014, a recunoscut doar 5,93% din suma, adica vreo 1,3 milioane de lei, banii care au fost achitati integral catre bugetul de stat.

Anaf-ul o facut intentionat recurs tocami ca Dinamo sa nu joace , si tineti minte ca Anaf a pierdut in detrimeniul lui dinamo, Eu in locul lui Dinamo daca nu dau derogare as da in judeacata anaf si sa plateasca Anaf lui Dinamo ca si cum ar juca intr-o cupa uefa ,,,

hvlada
hvlada  •  25 Martie 2016, 14:32
Postat de dankressman.1.1.1.. pe 23 Martie 2016, 17:26

esti tu fraier , noroc cu Urziceni , Cfr Cluj care au facut puncete su coeficient in Ucl, voi cand a-ti mers in ucl ati fost mereu ultimi , cea mai slaba echipa din instoria ucl.... mai bine sa nu participi decat sa te faci de rasul lumii...!!!

aldo_m
aldo_m  •  24 Martie 2016, 14:35

CORECT REGULAMENTUL FARA RAUTATI FCSB NU E STEAUA SI DECI NU ARE DREPT DE JOC IN EUROPA SI TREBUIE RETROGRADATA DACA NU SE CHEAMA STEAUA SI SE CHEAMA FCSB ,FCSB NU E STEAUA ASA A SPUS SI ARMATA FARA RAUTATI SAU CAPRA VECINULUI CA PE UNII AI ROADE GRIJA DE DINAMO FCSB NU E STEAUA MI SE PARE CAT se poate clar mai clar nu se poate

427951077389201
Mihai Tanase  •  24 Martie 2016, 07:49

Nu trebiue nicio expertiza .Trebuie pus regulamentul in aplicare .Ce scrie la regulament , aia e .

1745flo
1745flo  •  23 Martie 2016, 22:13
Postat de sange_alb.rosu pe 23 Martie 2016, 19:38

In liga campionilor voi sunteti, conform statisticilor UEFA, cea mai proasta echipa din istoria competitei. Voi ati facut puncte in preliminarii, ceea ce e cu totul si cu totul altceva. Preliminariile nu reprezinta competitia in sine. Pentru ca daca ar fi asa, atunci am putea spune ca si Romania a jucat la toate campionatele mondiale si europene de fotbal.

Lasa-l ca el e mai incet...:-))

ultras_tei.
ultras_tei.  •  23 Martie 2016, 19:50
Postat de grandetorito pe 23 Martie 2016, 15:43

Sal! Pentru mine personal prezenta sau absenta lui dinamo din EL nu are nicio importanta.. Absolut niciuna! Doar ca nu inteleg de ce se face atata caz, se scriu atatea articole si se dau atatea pareri despre un caz simplu... Dosarele se depuna pana in Mai 2015. Un dosar venit in Septembrie 2015 este din start intarziat si drept urmare, trebuie sa astept pana anul viitor. Nu sunt rautacios, dar mi se pare ca aceste iluzii pe care FRF-ul le da dinamovistilor nu aduc nimic bun. Daca tot nu depinde de nimeni in acest moment, decat de Comisia de Licentiere, de ce nu se asteapta decizia lor?! Ce se tot discuta pe marginea unui subiect, care nu depinde de noi?! Eu asta spus si sustin.

Vad ca tot nu intelegi. Pai Tribunalu in perioada Martie-Septembrie au avut o vacanta judecatoreasca altfel ca anafu a avut acces la amanari pana cand sau reintors aia din vacanta in septembrie, ma repet, daca nu luau vacanta aia Dinamo iesea din martie si la termen ( adica la timp). Ce vina avem noi ?? Dinamo nu a avut alte datorii la momentu accela in martie si nici in septembrie si nici in prezent, ca trebuie in 12 luni sa nu ai datorii de la iesirea din insolventa, si au trecut 8 luni iar Dinamo nu a inregistrat datorii. Deci meritam moral si etic in Europa inca de anu asta. Te salut si sper ca ai inteles.

sange_alb.rosu
sange_alb.rosu  •  23 Martie 2016, 19:38
Postat de nicolae_plesita_1986 pe 23 Martie 2016, 19:02

noi am adus cele mai multe puncte din liga campionilor , cainii astia e prosti, cei mai prosti si *** suporteri

nicolae_plesita_1986
nicolae_plesita_1986  •  23 Martie 2016, 19:02
Postat de chromophobia pe 23 Martie 2016, 15:35

De fiecare data cand a fost dinamo in europa,a adus romaniei maxim 2-3 puncte la coeficienti.In multe cazuri nu smulgeau macar un punct.Mai pe scurt,distrugea munca Stelei,Rapidului sau Cfr.Aia treceau de echipe ca Feyenoord,Schalke,Hamburg,Betis,Valenciasi ei pierdeau pe banda

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nicolae_plesita_1986
nicolae_plesita_1986  •  23 Martie 2016, 18:55

luc11
luc11  •  23 Martie 2016, 18:16

scopul interdictiei nu este vazut ca o sanctiune, ci este o masura de autoprotejare a competitiilor europene astfel incat sa nu existe posibilitatea ca la mijlocul competitiei o echipa angrenata in aceste competitii sa abandoneze datorita lipsei fondurilor banesti....cred ca un argument ar fi si daca in prezent Dinamo nu a acumulat alte datorii la stat si terti de la inchiderea procedurii de insolventa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 9
Comentează