Comentarii (31)
1745flo
1745flo  •  27 Februarie 2016, 01:49
Postat de Ilie Badaluta pe 26 Februarie 2016, 22:30

eu zic si cine gindeste bine ....campionatul trecut a fost cumparat.FCSB a facut egal la IASI iar ASA trebuia sa bata OTELUL care erau retrogradati. Dar minune ca la pauza era 1..0 ASA si a doua repriza otelul a dat 3 goluri MINUNE ASA a vindut campionatul. Dupa acel meci nu sa mai vorbit nimic STEAUA campioana ATIT

A fost inca un campionat cumparat de Becali!

caminero
caminero  •  26 Februarie 2016, 23:02
Postat de khal_37 pe 26 Februarie 2016, 21:07

Mai bine ai calcula cate puncte le-a u fost furate jucatorilor stelisti in ultimii trei ani...ai ramane *** sa afli adevarul( nu ca nu ai fi).

Păi vreo opt puncte ... și alea pentru că le-a dispărut din palmares Cupa Gărgărița, cîștigată cu sudoarea frunții în buric pe plajele din Cipru ...

838782509529702
Ilie Badaluta  •  26 Februarie 2016, 22:35

Am spus de mai multe ori. DINAMO va lua titlul, daca nu ASTRA campioana DINAMO PE DOI Viitorul pe trei si FCSP pe PATRU

Ilie Badaluta  •  26 Februarie 2016, 22:30

bianconerri
bianconerri  •  26 Februarie 2016, 21:20
Postat de Ionut Calin pe 26 Februarie 2016, 19:19

Hopa, si-au adus aminte cei de la Gsp ca Dinamo poate fi lider dupa sezonul regulat?!?? Cum asa, nu mai avem nimic, nimic despre fcsb???

Ba da, avem. Locul 5, cu șanse (,,reale,,) la titlu...

khal_37
khal_37  •  26 Februarie 2016, 21:07
Postat de andrei.33 pe 26 Februarie 2016, 20:37

Suntem pra ocupati sa calculam cat a furat FCSB in ultimii 3 ani cu d-na prodan.

andrei.33
andrei.33  •  26 Februarie 2016, 20:37
Postat de mandpv964 pe 26 Februarie 2016, 20:09

Vad ca se calculeaza la greu punctele, ce, cum, in ce caz se iau,, de,.s -au trezit dinamovistii! Le -ati calculat si pe -alea furate pana -acum cu domnii arbitrii?

Postat de zidane92 pe 26 Februarie 2016, 18:58

Eu cred si sper sa joace la siguranta, cu un rezultat de egalitate facem 47p si intram in play-off cu 24p in schimb astra va avea 50 deci 25, deci cu egal la giurgiu incepem play-off-ul la un punct de liderul campionatului deci spun eu intr-o pozitie ideala in lupta la titlu, adica imediat in coasta vanatului! Sigur ca o victorie ar aduce locul unu si ar anula acel punct dar sa nu riscam sa incepem play-off-ul de la -3p pentru un orgoliu irational! Sincer eu vreau un 1-1 la giurgiu! si un 0-1 la fcsb cu csms iasi in duelul clonelor ligii 1!

Cu un rezultat de egalitate facem 48, iar Astra face 51. Adica noi vom avea 24, iar ei 26 în playoff. Cel mai bun rezultat este victoria duminică.