Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

După atacurile lui Hagi la adresa sa, Pantaleo Corvino i-a răspuns managerului tehnic de la Viitorul

« Înapoi la articol

Comentarii (28) Adaugă comentariu

Toma Paul  •  13 Februarie 2018, 15:42

Pe langa sicanele clubului ,Ianis nu a convins ca e o valoare pt.Serie A !! valoare e doar in fata marelui rege (tasu Gica) !! Cu italienii nu te joci ca la Ovidiu sau Voluntari . Poate demonstra Ianis peste 2-3 ani ,ca *tasu *nu va fi nisodata !!

zica10hagi  •  13 Februarie 2018, 11:49

Gica ...... daca pleci si il lasi acasa .... sa nu il certi mai apoi si pe Anghel ca nu ti-l baga in echipa ! :)))

ion.ionescu  •  13 Februarie 2018, 07:59

Gică, îi faci rău copilului cu astfel de declaraţii ! Mai ales că ştii ce înseamnă vedetismul, l-ai avut şi tu la Sportul studenţesc...

Nae Ionescu  •  13 Februarie 2018, 02:32

DE INTELES CA NEA PREDICAT FARA SUBSTANTIV ISI APARA ODRASLA. DAR OARE A TREBUIT SA MANINCE O TAVA CU ... PENTRU A -SI DA SEAMA CA ESTE UN MARE ***? EI BINE EL SE LEAGA DE TOTI. ESTE CEL MAI DESTEPT SI CEL MAI CINSTIT DIN LUME. VIATA NU INSEAMNA FOTBAL. PINA LA FOTBAL MAI SINT O GRAMADA DE LUCRURI DE FACUT IN TARA. INSA OMUL AVIND BURTA MARE NU PREA STIE EL CUM ESTE CU SCOLILE PENTRU CA LE-A FACUT PE PUNCTE. NU PREA LE STIE CU LIMBA ROMANA APOI CAPUL II ESTE VRAISTE CIND VORBSTE. VAI DE MAMA LUI! RAU ESTE SA FI... SI SA NU-TI DAI SEAMA... PINA ATUNCI BAGA TARE CU ITALIENII CA POATE II VEI FACE SA -SI DEA DRUMUL LA GURA SI TE VOR DESFIINTA.

itrobert  •  13 Februarie 2018, 00:07

In locul lui Hagi as astepta sa-l vad pe copil realizat (mare vedeta la un club cu staif) si abia atunci le-as da peste bot alora... Acum sunt numa vorbe-n vant

Robert Ivan  •  12 Februarie 2018, 23:51

Ianis Hagi (19 ani) a stat la Fiorentina un an și jumătate. HA GI a primit 2 mil euro si dupa un an și jumătate a dat 2 mil euro .

melcul_furios  •  12 Februarie 2018, 23:50

Hagi nu intelege asta, el e invata ca in Romania, unde seful cel mare decide tot, si cine joaca si cine iese de pe teren. El nu stie ca in fotbalul real sunt posturi separate.

capitza1967  •  12 Februarie 2018, 21:56

Un raspuns simplu si la obiect !

gigelos  •  12 Februarie 2018, 21:51

Gica tata , cu o spaga n-ai incercat ?

maradona5  •  12 Februarie 2018, 21:47

Pantalone Corvinu ala nu stie cum se fac omeniile

«

1

2 3 »
«

»