Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

EXCLUSIV Dezvăluiri halucinante: "Turnee ilegale de POKER pe bani în cantonamentul FCSB! Gigi habar n-are!"

« Înapoi la articol

Comentarii (45) Adaugă comentariu

ray51  •  21 Aprilie 2017, 08:32

Codul Penal este o alcatuire (de multe ori) de ineptii. Habar n-aveti ce se intampla in lumea inalta a Justitiei romane. Ce partide, ce sume, ce spectacole, cat fum si whisky de buna calitate...

andyandrei2015  •  20 Aprilie 2017, 21:53

Postat de valyomanyd pe 20 Aprilie 2017, 00:40

Sunt aceiasi haterii care inaintea meciului cu CraiOlguta au facut PATRU articole cu plecarea iminenta a lui Contra si conditiile neprofesioniste in care se antreneaza Dinamo ? Uite o aberatie cat Casa Poporului..." dinamovistii sunt nevoiti sa colinde Bucurestiul cand ploua, la Saftica terenul devine impracticabil " :))) Pai, cum sa colinde , cand are DOUA terenuri in Stefan cel Mare ? :))

sunt,ai dreptate

capca1  •  20 Aprilie 2017, 14:39

Buei, ziariști(scuze, am greșit!), nepregătiților: cum demonstrați că, în cantonament , sunt organizate jocuri de noroc în vederea obținerii de foloase materiale ?Ce, le dă voie să joace contra cost sau, le asigură mese de joc cu care să-i taxeze ?! GSP organizează jocuri de noroc și ar trebui pedepsită : la noroc, publicați articolele de tot plânsul și câștigați foloase materiale din click-urile primite ! Plus infracțiunea de înșelăciune, că numai articole sportive nu-s astea, de le publicați voi ! Și, dacă găsesc un avocat bun, vă demonstrez că uzurpați calități oficiale, deși, știu, ziaristul nu are calitate oficială. Cei mai mulți dintre voi nu aveți calitate, ați scăpat de penal !

Popa Constantin  •  20 Aprilie 2017, 14:24

ha,ha,ha ..... ce cod penal , ce infractiune ? de unde si pana unde , STANA-i casa ? ...

Leonard Crassas  •  20 Aprilie 2017, 11:43

acestia sunt jucatorii de fotbal pe care ii are Romania, la ora actuala dependenti de pariuri, si jocuri de noroc, farsori consumatori de bautura si altele, si asta datorita milionarilor de carton care au terminat fotbalul romanesc. NU SE GANDESTE NIMENI CA LA NIVEL DE JUNIORI SA AVEM ANTRENORI CU VERTYICALITATE , NU TOTI BETIVII,care ii invata trucuri murdare ale vietii

Eduard Girnita  •  20 Aprilie 2017, 10:59

Un pokeras mic pe uscat? Nu cred asta!

neputintafalit  •  20 Aprilie 2017, 10:48

Craitoiu brand inregistrat. Tati daca ne intalnim pe strada o sa fie cu chiote !

khal_37  •  20 Aprilie 2017, 10:28

Postat de red77 pe 20 Aprilie 2017, 07:25

BREAKING NEWS! S.a aflat cine a mâzgălit cu ruj mașină lui Alibec. A recunoscut. Mihai Stoica. Cică nu avea la el decât fardul și rujul ca dacă avea poșetă avea și ala de cauciuc și ii spărgea parbrizul

Si eu care credeam ca e unul dintre ştucan sau şumudica....

Sorin Sfetcovici  •  20 Aprilie 2017, 09:40

asa se intampla cand astia de la steaua, adica jucatorii au prieteni la adversari vorbesc unii cu altii, dar va spun sigur ca si unii jucatori de la viitorul sunt dependenti de jocuri de noroc...

bebe21  •  20 Aprilie 2017, 09:02

Postat de red77 pe 20 Aprilie 2017, 07:25

BREAKING NEWS! S.a aflat cine a mâzgălit cu ruj mașină lui Alibec. A recunoscut. Mihai Stoica. Cică nu avea la el decât fardul și rujul ca dacă avea poșetă avea și ala de cauciuc și ii spărgea parbrizul

slabutz boss...mai incearca, mai scormoneste prin neuron...nu de alta...dar as vrea sa rad cu tine, nu de tine...!

«

1

2 3 4

...

5 »
«

»