Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

”Să renunți la fapte înseamnă să renunți la libertate”, spune Timothy Snyder.
Asta facem zilnic pentru tine: publicăm fapte.
Iar publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Pe 25 mai intră în vigoare GDPR, noul regulament privind datele personale din Uniunea Europeană, și avem nevoie de acceptul tău explicit ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat. Te asigurăm că avem o tradiție de decenii în a păstra în siguranță datele și te rugăm să accepți noile condiții apăsând butonul DA de mai jos.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare, pentru a înțelege conținutul și sensul acestor proceduri.

Îți mulțumim pentru ”DA”-ul tău, care este, în ultimă instanță, un accept pentru a participa la expunerea faptele și informațiilor care ne ajută să rămânem liberi!

DA, AM ÎNȚELES
Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

EXCLUSIV Dialog halucinant între Nicolae Dică și Denis Alibec » Jigniri și miștouri în fața tuturor: " Ești «o pușcărie» de antrenor!" vs. "Să vorbești când dai gol"

« Înapoi la articol

Comentarii (35) Adaugă comentariu

Ticu Troya  •  17 Mai 2018, 20:28

Forzza Alibec !

andy_2008  •  16 Mai 2018, 02:06

O mizerie de jucator este Alibec asta.Bravo Dica.

indolentu  •  15 Mai 2018, 17:43

ba intr un fel are dreptate cind tu ca antrenor primesti ordine de sus si stai 10 minute pe telefon prin parcare ce antrenor iesti tu?in loc sa te duci la pauza in vestiar la jucatori tu stai prin parcare cu mobilu la ureche ca sa primesti indicatii pretioase

martinpen  •  15 Mai 2018, 16:35

Postat de claudiu.h12 pe 15 Mai 2018, 16:01

Afacerist puscarias si director puscarias, ce sa astepti de la antrenor si parte din jucatori ?!

Un puscarias director si un patron puscarias s-au gasit sa pretinda disciplina... Daca erau ei disciplinati si corecti, nu ajungeau la puscarie... Alibec a demonstrat ca e cel mai bun jucator din \Romania, de-aia a fost cumparat de la Astra... Dar cum sa joace un jucator bun, daca i se pretinde sa se comporte ca la copii si juniori? Dica sa mai antreneze, ca nu stie sa fie antrenor, el se crede jucator...

claudiu.h12  •  15 Mai 2018, 16:01

Afacerist puscarias si director puscarias, ce sa astepti de la antrenor si parte din jucatori ?!

Iulian Tecuceanu  •  15 Mai 2018, 15:37

Eu cred ca baiatul asta n-are nici-o treaba cu sportul numit fotbal !

p.rares  •  15 Mai 2018, 15:14

Ce pretentii poti sa ai de la un individ cu cateva clase.

observator_federal  •  15 Mai 2018, 14:37

În vorbele aruncate de Alibec, cuvântul ”pușcărie” a deranjat cel mai mult... Este de înțeles supărarea lui Gigi... Cuvântul ”Penitenciar” ar fi rănit mai puțin.

rjka  •  15 Mai 2018, 14:33

Atâta timp cât patronul face echipa normal ca antrenorul e de fațada dica e de vina ca a acceptat asta , iar in momentul când patronul declara ca el face echipa restu discuțiile sunt de prisos și fără rost .

Mircea Deca  •  15 Mai 2018, 14:33

Postat de pe 15 Mai 2018, 14:17

BAI *** FCS-isti ALIBEC E FOTBALIST IN TIMP CE PELTICUL VOSTRU DICA PRES E PRESUL PUSCARIASULUI CU TARABA DE BRANZA IN PIPERA .CUM SA-L SUPORTE ALUBEC PE MM S-AU PE DICA *** CAND BAIATUL A FOST SUB COMANDA ANTRENORILOR CU STAIF DE LA INTER.

si ce-a facut pe-acolo ,bai ***................................

«

1

2 3 4 »
«

»