Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

EXCLUSIV Întâlnire de ULTIMA ORĂ între Badea și Thiess + Nervi și geamuri sparte » Firma de pază a blocat accesul la biroul său

« Înapoi la articol

Comentarii (18) Adaugă comentariu

bendyx066  •  19 Aprilie 2018, 00:58

Postat de pe 17 Aprilie 2018, 14:51

Alo acolo în PLAY-OUT, pe voi în loc să vă intereseaze lupta voastra cu retrogradarea pe voi va freaca grija de fcsb, cât de frustrați puteți să fiți!

Doare statistica? 48-43.!!!

Marcel Popa  •  17 Aprilie 2018, 19:33

borcea era dat sigur acum vin arabii.cel mai slab campionat din europa noi il avem si infrastuctura la pamant.arabii aia voi credeti ca sant prosti. tot minciuni scrieti.surse gsp =minciuni gsp.

dinamo_fan  •  17 Aprilie 2018, 15:04

Postat de speedy_gonzales pe 17 Aprilie 2018, 09:28

"Sursele GSP au dezvăluit însă că în noaptea de luni spre marți Thiess a avut o întâlnire de peste două ore cu Nicolae Badea căruia i-a dezvăluit numele investitorului din Dubai și planurile exacte pe care acesta le are cu Dinamo". Ati reusit sa aflati ce s a discutat intre aceste doua personaje deci banui ca sursele astea a voastre sunt fie BAdea fie Zeiss asta. Sau mult mai sigur stirile astea sunt inventate ca de obicei

astia au surse si cand discuta 2 persoane in spatele usilor inchise. singura lor sursa adevarata e imaginatia bogata si dornica de can-can care nascoceste subiecte la foc automat. auzi, cica au elibera aia tot etajul unde discutau cei doi..doar sursele gsp au reusit sa ramana acolo cu ei in camera. ahahah :))))))))

 •  17 Aprilie 2018, 14:51

Alo acolo în PLAY-OUT, pe voi în loc să vă intereseaze lupta voastra cu retrogradarea pe voi va freaca grija de fcsb, cât de frustrați puteți să fiți!

jack_the_stripper  •  17 Aprilie 2018, 13:28

Postat de ana_moura pe 17 Aprilie 2018, 12:53

Conteaza Doar Dinamo Bucuresti! fc5b nu există! E o clona *** care murdareste fotbalulromanesc intr-un mod ordinar!

Unele proaste obiceiuri dăunează grav sănătății...

ana_moura  •  17 Aprilie 2018, 12:53

Conteaza Doar Dinamo Bucuresti! fc5b nu există! E o clona *** care murdareste fotbalulromanesc intr-un mod ordinar!

jim_raynor  •  17 Aprilie 2018, 11:04

Postat de khal_37 pe 17 Aprilie 2018, 01:40

Oligarhi din fosta republica sovietica, comunisti....pad in adn= rinamo

propagandist prostalau!

knattspyrnufelag_elfsborg_etc  •  17 Aprilie 2018, 11:01

las ca vedeati voi sa fim mai tari ca psq san german o sa aviem asa multe *** ALEEEEEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEEEEEEE

hai_d1nam0  •  17 Aprilie 2018, 10:44

vindeeeeeeeeee negoitaaaa, badeaaaaa, borceaaaa, sa vad odata clubul asta sanatos din p d vedere financiar. afara cu microbiiiii si capuseleeee.....auzi, acum nu mai e dornic sa scape de club zgarcitul asta de negoita, daca cere mai mult ar trebui injurat la orice meci si huidut, sa.si doreasca sa lase clubul si gratis in viitor

dinamo_forever_77  •  17 Aprilie 2018, 09:39

Postat de cobadin33 pe 17 Aprilie 2018, 09:22

Ia uite gramatica la gsp :"cu o persoană al cărui nume " ! Mama voastra de corijenti!

Lasati lasati :)

«

1

2 »
«

»