Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

EXCLUSIV Liviu Dragnea, mesaj clar pentru Hagi: "O să se bată cu Olguța! Asta e singura condiție"

« Înapoi la articol

Comentarii (34) Adaugă comentariu

lionforever  •  16 Aprilie 2018, 18:16

Titlu *** specific invelirorilor de pește.

marius.bxl  •  16 Aprilie 2018, 17:49

Dragnea cel mai puternic om de pe planetă

crangasi_visiniu  •  16 Aprilie 2018, 17:47

Postat de balauru48 pe 16 Aprilie 2018, 17:18

Stadion? Pentru Viitorul? Pai aia au 7 suporteri :))

Joaca si Farul acolo, care au ceva mai multi suporteri.

knuty  •  16 Aprilie 2018, 17:45

Asta e cea mai arzatoare problema in tara asta ca nu avem fotbal!!!!!!Un *** vorbeste de organizare si de managment!!!!Tarile cu cel mai inalt nivel de trai au fotbal sau se plang de fotbal????Intr-o economie de piata hagi pate sa isi faca atatea scoli de fotbal si numai cat vrea el!!!!Nu sa cerseasca de la bugetul statului care nu e in stare sa isi construiasca o autostrada

suporterucv  •  16 Aprilie 2018, 17:44

Postat de Muzzi Ciprian pe 16 Aprilie 2018, 16:35

pacat totusi ca in loc de gazon au pus brazde de cartofi! mai uitam ca dupa orice meci terenul e tocmai bun de insamantat, de pus niste rasaduri! ba chiar inainte sa se termine partida, ma astept in orice moment sa intre pe teren Olguta cu niste rasaduri de rosii si cateva fire de castraveti! stadionul arata bine, nimic de zis, dar e ca o masina frumoasa cu motorul bubuit!

mare dreptate, asa e, aici s-a gresit din pacate....ce sa facem si Craiova e tot in Romania !! Speram sa-l schimbe pana la urma pt ca se pare ca e compromis. Pe NA s-a schimbat de vreo 6 ori pana acum, sper sa nu ajungem chiar asa ...

balauru48  •  16 Aprilie 2018, 17:18

Stadion? Pentru Viitorul? Pai aia au 7 suporteri :))

redshow  •  16 Aprilie 2018, 17:12

M-as duce si in patru labe( ca la coada la moaste la Untold-Moldova) din Alba pana in Alexandria doar sa beau un paharel la priveghi la dragnea.

max9  •  16 Aprilie 2018, 16:44

are dreptate hagi dar si dragnea. trebuiesc stadioane noi. dar un stadion nou la brasov? ca sa nu exagerez pentru ca la brasov se vorbeste de 20 ani despre autostrada, aeroport....

t0ni  •  16 Aprilie 2018, 16:36

Da, Romania are nevoie de stadioane cat mai deosebite ca sa aiba ce distruge si unde sa se bata scuipatorii de seminte tatuati cu fortele de ordine, precum la meciul Steaua - Rapid! :-))

Muzzi Ciprian  •  16 Aprilie 2018, 16:35

Postat de suporterucv pe 16 Aprilie 2018, 11:37

Si eu vad stadionul de mai multe ori ca tine cu siguranta, si n-am vazut asa ceva !! Iar ceea ce s-a prezentat in presa n-are nicio legatura cu asa zisa structura de rezistenta, acolo era vorba de o alee pietonala inconjuratoare. Atat si nimic mai mult. Si intr-adevar stadionul e ”urat si prost” rau - locul 3 in europa in 2017 !!

pacat totusi ca in loc de gazon au pus brazde de cartofi! mai uitam ca dupa orice meci terenul e tocmai bun de insamantat, de pus niste rasaduri! ba chiar inainte sa se termine partida, ma astept in orice moment sa intre pe teren Olguta cu niste rasaduri de rosii si cateva fire de castraveti! stadionul arata bine, nimic de zis, dar e ca o masina frumoasa cu motorul bubuit!

«

1

2 3 4 »
«

»