FOTBAL  »  Superliga  »  TRANSFER

EXCLUSIV Monitorizat în derby! Un jucător important a fost urmărit aseară de un scouter olandez

Articol de GSP - Publicat duminica, 19 februarie 2017 09:20

Aseară, un scouter batav, Jan Strauller, care colaborează cu mai multe formaţii olandeze, a fost în tribune spre a-l urmări pe Andrei Ivan.

Vedeta Craiovei n-a făcut un meci rău, chiar dacă nu a marcat. I-a luat fața lui Tamaș în prima repriză și a obținut un penalty, pe care Zlatinski l-a ratat.

Căpitanul de 20 de ani al Ştiinţei este monitorizat de mai multă vreme de trei grupări din Olanda, Ajax, PSV Eindhoven şi Heerenveen.

În iarnă, în ultima zi de transferuri europene, Craiova a refuzat 3 milioane de euro pentru a-l lăsa la Bruges.

Steaua a câștigat meciul de la Severin cu CS U Craiova, scor 2-1. Pintilii a deschis scorul, Zlatinski a egalat, însă Enache a adus victoria Stelei în minutul 79.

Playtech: TRAGEDIE! Doliu URIAȘ în politica din România! A MURIT în urmă cu puțin ...

Ianis Hagi și Dennis Man, în centrul atenției la reunire » Ținute extravagante alese de „tricolori”