Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

EXCLUSIV Pleacă Alibec de la FCSB? » Ce sumă ar primi Becali + salariu colosal pentru atacant!

« Înapoi la articol

Comentarii (48) Adaugă comentariu

maradona5  •  11 Aprilie 2018, 04:25

Postat de randoom....__ pe 10 Aprilie 2018, 19:22

haterii find clonatii de la csu care pimesc 5 goluri de la Steaua. pe77arda de ivan este zero barat,vezi situatia lui dupa vanzare. era o tzeapa uriasa daca il luam pe ivan. macar pe alibec am luat 3 milioane de euro dupa ce am platit 1,8 milioane pe el. pe ivan plateam 3 milioane si pleca pe 1 milion. aia era tzeapa anului.

"Am luat 3 milioane " hahaha moldovene esti prost ca noaptea, topic fecesebist

albalbastru72  •  11 Aprilie 2018, 02:43

Cunosc bine MLS,nu mai este ce cred europenii,se joaca in forta,Alibec nu prinde nici lotul largit,titular niciodata,nu o spun cu rautate,stiu ce vorbesc.

cetateanul_surmenat  •  10 Aprilie 2018, 21:27

Postat de daweroirl pe 10 Aprilie 2018, 19:17

Tot jiji a fost de vina si ieri cand a tras in portar ,asa au fost ordinele...

Greu de voi sa vedeti ca Steaua e pe primul loc si voi, fc kaki, in l5. Mai aveti un pic si o sa spu eti ca cfr a facut blat cu Steaua dupa ce pird la Bucuresti. Dar daca atat va duce capul, asta e.

stoichkov10  •  10 Aprilie 2018, 21:08

nea Pilnie, i-auzi... se muta Alibec in"cartierul tau". Poti sa-l inviti la un gratar.:) sau2 ;)

ares2024  •  10 Aprilie 2018, 20:55

Postat de gicab pe 10 Aprilie 2018, 20:34

Ioanitoaia bea cafeaua la palat in fiecare dimineața?

Cam asa,traiasca pozitia preferata a fcsb-istilor !!!

gicab  •  10 Aprilie 2018, 20:34

Ioanitoaia bea cafeaua la palat in fiecare dimineața?

prazburg1948  •  10 Aprilie 2018, 20:29

Postat de randoom....__ pe 10 Aprilie 2018, 19:22

haterii find clonatii de la csu care pimesc 5 goluri de la Steaua. pe77arda de ivan este zero barat,vezi situatia lui dupa vanzare. era o tzeapa uriasa daca il luam pe ivan. macar pe alibec am luat 3 milioane de euro dupa ce am platit 1,8 milioane pe el. pe ivan plateam 3 milioane si pleca pe 1 milion. aia era tzeapa anului.

***. Universitatea Craiova a pierdut cu 2-5 impotriva lu' fc5b.

Neculaescu Mircea  •  10 Aprilie 2018, 20:05

bai cel care scri, daca nu pleaca sa-ti dai un pumn in nas.

stoichkov10  •  10 Aprilie 2018, 20:03

Postat de Adrian Fulgos pe 10 Aprilie 2018, 18:28

Americanii sînt departe de a fi jucatori tehnici. Ei se bazeaza pe calitățiile atletice. Ceva de genul "si calul fuge, dar nu da lapte". Pentru Alibec ar fi ce-a mai proasta alegere. De asemenea aroganța si aburii de Primadonā îl vor pune rapid in afara echipei. Yankeii nu înghit rahat. Deloc. Asta in ideea ca aceasta stire este validă. Ceea ce ma indoiesc.

sunt foarte multi din America Centrala si Sud care sunt destul de tehnici plus astia mai nou veniti din Europa. KaKa, Ibra etc. Reyna nu era tehnic?

randoom....__  •  10 Aprilie 2018, 19:22

Postat de prazburg1948 pe 10 Aprilie 2018, 18:28

Fix asta am zis eu cand Andrei Ivan a fost vandut in Rusia. Era plin siteul de hateri fc5bisti.

haterii find clonatii de la csu care pimesc 5 goluri de la Steaua. pe77arda de ivan este zero barat,vezi situatia lui dupa vanzare. era o tzeapa uriasa daca il luam pe ivan. macar pe alibec am luat 3 milioane de euro dupa ce am platit 1,8 milioane pe el. pe ivan plateam 3 milioane si pleca pe 1 milion. aia era tzeapa anului.

«

1

2 3 4

...

5 »
«

»