Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

EXCLUSIV / Și PSD, și PNL la FRF! Cum se fac cărțile: forfotă, sfidări și lupte de putere în teritoriu în disputa Răzvan Burleanu vs Ionuț Lupescu

« Înapoi la articol

Comentarii (8) Adaugă comentariu

liberta  •  16 Aprilie 2018, 16:57

mai bine faceti voi un reportaj despre cum se scurg banii din primarii in fel si fel de "activitati sportive - copii si juniori - seniori". Nu e nevoie sa va deplasati prea departe puteti lua la alegere orice primarie din imprejurul capitalei. Asta ca sa inteleaga si prostimea care e miza alegerilor si ce rost are implicarea politiciului de fapt, ce ziceti, jurnalistilor? ***?

tonyys  •  16 Aprilie 2018, 13:39

Gsp nu se dezminte si nu-si uita prima iubire - basescu care l-a adus pe nulitatea de burleanu la frf.

vladutz13  •  16 Aprilie 2018, 12:59

Ce manevre securiste pe capul lui Prunea. De fapt as spune mai curand staliniste, cu epurari, etc. Practic Lupescu vine mult muuult mai patat la conducerea FRF, decat Burleanu acum 4 ani. Atunci omul parea cu intentii bune, putin din afara fotbalului, nu prea a facut nimic, dar oricum nu avea imaginea astora.... Este o restauratie totala a echipei lui Sandu. Sa intelegem toti lucrul asta!!! Si fiind sustinut politic, o sa fie o liniste totala asupra fotbalului, o armonie totala... cum se intampla acum in politica.

unurt1  •  16 Aprilie 2018, 11:24

E clar, daca vine Lupescu ca presedinte la FRF o sa se intoarca toti cei care au distrus fotbalul romanesc: Mircea Sandu, mitica Dragomir, verii Becali. Mai ales ca Lupescu e ajutat de Dragnea, o sa pesedizeze totul.

Rosca Stelus  •  16 Aprilie 2018, 09:29

Luati-l p'asta de pe capul nostru , nu v-ati plictisit de el si de aberatiile ,, domniei sale " ! Da, e vorba de Mitica, la puscarie !

elcoselect  •  16 Aprilie 2018, 09:25

Artico semnat de UM GSP

elcoselect  •  16 Aprilie 2018, 09:25

Artico semnat de UM GSP

emilou  •  16 Aprilie 2018, 09:20

GSP, pana la urma, de fapt ce vrei? Sa ramana Burleanu in continuare? E mai bine asa?!?