Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

EXCLUSIV Transfer bombă în Liga 1! Dinamo a acceptat oferta FCSB și mai cedează un jucător rivalei! Gigi Becali a confirmat

« Înapoi la articol

Comentarii (82) Adaugă comentariu

corectu  •  15 Noiembrie 2017, 07:43

CSASteaua este o echipa nou infiintata,iar Steaua=FCSB.E simplu Mos Vasile.

demolarii  •  15 Noiembrie 2017, 01:38

25 000 euro salar uriaș? Poate când a ajuns in Romania, că era într-un picior. Acum că are doua, o oferta decenta e 45 000 euro. Atât ar lua în Liga a 2-a engleza. Iar din ianuarie e liber sa trateze cu cine vrea el. Și să primească și o suma la semnătură....de unde se joacă fotbal, sunt și salarii. Chiar și fără trofee europene....

manty_one  •  14 Noiembrie 2017, 22:07

Postat de mosvasile pe 14 Noiembrie 2017, 20:16

Dupa ce sentinta Justitiei cu privire la marca Steaua a ramas definitiva si irevocabila,GG i-a indus in eroare pe cei de la UEFA,comunicandu-le ca Steaua Bucuresti si-a schimbat numele in FCSB ,inducand ideea ca e vorba de aceeasi echipa! Cei de la UEFA nu au stiut si inca nu stiu,ca prin sentinta data de justitia romana,s-a constatat ca "vanzarea'echipei de fotbal CS Steaua Bucuresti catre omul de afaceri Gheorghe Becali este lovita de nulitate,iar prin urmare sunt lovite de nulitate si toate actele juridice ulterioare incheiate de Gheorghe Becali -printre care si acea faimoasa cedare a drepturilor catre nepotii sai,el ramanand doar...finantator! Concret,cum se traduce asta?Ca totul a ramas ca mai inainte de faimoasa "vanzare" in 2003,fiecare ramanand cu ce a avut:CSA Steaua cu palmaresul,stadionul si terenurile-din pacate si cu "burtosii" iar GG cu noua sa echipa,pe care urma sa si-o boteze cum vrea!Numai ca,asa cum s-a vazut,avand si complicitati de-a dreptul coplesitoare-PSD,ministerul Apararii,presa ticalosita-machidonul asta i-a indus in eroare pe cei de la UEFA! Pana cand? Pana va fi demasca ! In mod sigur ca va fi demascat-dar foarte probabil-ca nu el va fi cel care va restitui banii de la UEFA incasati necuvenit,ci ca de obicei... statul roman ?

mosvasile vorbesti mult si prost,ai ramas cu sechele c0muniste!.))))))

manty_one  •  14 Noiembrie 2017, 22:02

Postat de westfield pe 14 Noiembrie 2017, 20:23

Hahahahah Paranoia, din prostiile debitate se deduce ca ciobanul e unicul ce poate informa UEFA despre situatia Stelei iar cei de la Uefa iau de buna orice le zice asta :)))) Baaaaa de ce nu face Talpan o “schita” catre Uefa sa fie si el crezut :)) Il tine cineva de maini ? Eu unul cred ca s-au facut doar ca oooooppppsssss Uefa v-a dat cu flit !

sigur au facut informare la UEFA cu situatia creiata si normal astia le-au dat cu flit ori nici nu i-au bagat in seama,daca te referi la palmares....sunt convins ca UEFA stiu de tot ce s-a intamplat pana in prezent!!

Ddanny Ddanny  •  14 Noiembrie 2017, 20:39

***

westfield  •  14 Noiembrie 2017, 20:24

@mosvasile

westfield  •  14 Noiembrie 2017, 20:23

Hahahahah Paranoia, din prostiile debitate se deduce ca ciobanul e unicul ce poate informa UEFA despre situatia Stelei iar cei de la Uefa iau de buna orice le zice asta :)))) Baaaaa de ce nu face Talpan o “schita” catre Uefa sa fie si el crezut :)) Il tine cineva de maini ? Eu unul cred ca s-au facut doar ca oooooppppsssss Uefa v-a dat cu flit !

ticbis  •  14 Noiembrie 2017, 20:13

Postat de mosvasile pe 14 Noiembrie 2017, 20:16

Dupa ce sentinta Justitiei cu privire la marca Steaua a ramas definitiva si irevocabila,GG i-a indus in eroare pe cei de la UEFA,comunicandu-le ca Steaua Bucuresti si-a schimbat numele in FCSB ,inducand ideea ca e vorba de aceeasi echipa! Cei de la UEFA nu au stiut si inca nu stiu,ca prin sentinta data de justitia romana,s-a constatat ca "vanzarea'echipei de fotbal CS Steaua Bucuresti catre omul de afaceri Gheorghe Becali este lovita de nulitate,iar prin urmare sunt lovite de nulitate si toate actele juridice ulterioare incheiate de Gheorghe Becali -printre care si acea faimoasa cedare a drepturilor catre nepotii sai,el ramanand doar...finantator! Concret,cum se traduce asta?Ca totul a ramas ca mai inainte de faimoasa "vanzare" in 2003,fiecare ramanand cu ce a avut:CSA Steaua cu palmaresul,stadionul si terenurile-din pacate si cu "burtosii" iar GG cu noua sa echipa,pe care urma sa si-o boteze cum vrea!Numai ca,asa cum s-a vazut,avand si complicitati de-a dreptul coplesitoare-PSD,ministerul Apararii,presa ticalosita-machidonul asta i-a indus in eroare pe cei de la UEFA! Pana cand? Pana va fi demasca ! In mod sigur ca va fi demascat-dar foarte probabil-ca nu el va fi cel care va restitui banii de la UEFA incasati necuvenit,ci ca de obicei... statul roman ?

Da... si marmota invelea ciocolata... :))

ticbis  •  14 Noiembrie 2017, 20:12

Postat de nebraska pe 14 Noiembrie 2017, 20:12

ciurli burli ticbis.

Vorbeam de rinamo aici... ai gresit adresa!

ticbis  •  14 Noiembrie 2017, 20:11

Postat de mosvasile pe 14 Noiembrie 2017, 20:16

Dupa ce sentinta Justitiei cu privire la marca Steaua a ramas definitiva si irevocabila,GG i-a indus in eroare pe cei de la UEFA,comunicandu-le ca Steaua Bucuresti si-a schimbat numele in FCSB ,inducand ideea ca e vorba de aceeasi echipa! Cei de la UEFA nu au stiut si inca nu stiu,ca prin sentinta data de justitia romana,s-a constatat ca "vanzarea'echipei de fotbal CS Steaua Bucuresti catre omul de afaceri Gheorghe Becali este lovita de nulitate,iar prin urmare sunt lovite de nulitate si toate actele juridice ulterioare incheiate de Gheorghe Becali -printre care si acea faimoasa cedare a drepturilor catre nepotii sai,el ramanand doar...finantator! Concret,cum se traduce asta?Ca totul a ramas ca mai inainte de faimoasa "vanzare" in 2003,fiecare ramanand cu ce a avut:CSA Steaua cu palmaresul,stadionul si terenurile-din pacate si cu "burtosii" iar GG cu noua sa echipa,pe care urma sa si-o boteze cum vrea!Numai ca,asa cum s-a vazut,avand si complicitati de-a dreptul coplesitoare-PSD,ministerul Apararii,presa ticalosita-machidonul asta i-a indus in eroare pe cei de la UEFA! Pana cand? Pana va fi demasca ! In mod sigur ca va fi demascat-dar foarte probabil-ca nu el va fi cel care va restitui banii de la UEFA incasati necuvenit,ci ca de obicei... statul roman ?

***

«

1

2 3 4 5

...

9 »
«

»