Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

FCSB pregătește al treilea transfer » Jucătorul a confirmat negocierile

« Înapoi la articol

Comentarii (44) Adaugă comentariu

fibra  •  20 Mai 2017, 08:52

Un jucător pentru echipe slabe, pentru un campion slab.

vicol_vali  •  20 Mai 2017, 06:05

Postat de Eyrius Eyris pe 20 Mai 2017, 00:23

Sezonul urmator, FCSB trebuie sa castige titlul.

Mureșan de la CFR Cluj, este cel mai bun manager.

ortega  •  20 Mai 2017, 05:55

Numai păcălici vin la cioban ...

vicol_vali  •  20 Mai 2017, 05:29

Luați-l pe Eden Hazard, e praf omul la 15 mii de euro bagă maxim.

Eyrius Eyris  •  20 Mai 2017, 00:24

Postat de inginerul_reloaded pe 19 Mai 2017, 21:25

pai spunea *** manager de la Iasi ca Bole mai are contract dar este de vanzare :))) mai stiu niste fraieri care la fel spun si de Nemec ca nu e liber :)))))

Ole, ola clonele rapidului se zbat in liga a 5 a.

Eyrius Eyris  •  20 Mai 2017, 00:23

Sezonul urmator, FCSB trebuie sa castige titlul.

fangigi  •  19 Mai 2017, 23:28

Deci ca sa inteleg: Poli Iasi il da afara ca nu face fata si nu-l mai vor, dar e bun de fcsb? Genial!:)))

Abigail Laslas  •  19 Mai 2017, 23:05

Postat de balauru48 pe 19 Mai 2017, 20:49

Au ajuns gigistii nespalatii sa-l injure si pe Hagi. L-au injurat si pe Radoi acum cateva zile. I-au injurat si pe Lacatus, Stoica, Belodedici, Bumbescu, Piturca, Balint, Boloni, Majearu, fotbalisti mari care au facut performanta pentru Steaua si Romania. Pot fi numiti "oameni" asemenea indivizi???

Iooooi, ce au ajuns "spalatii" de la rintintin sa comenteze!

Abigail Laslas  •  19 Mai 2017, 22:50

Postat de balauru48 pe 19 Mai 2017, 20:49

Au ajuns gigistii nespalatii sa-l injure si pe Hagi. L-au injurat si pe Radoi acum cateva zile. I-au injurat si pe Lacatus, Stoica, Belodedici, Bumbescu, Piturca, Balint, Boloni, Majearu, fotbalisti mari care au facut performanta pentru Steaua si Romania. Pot fi numiti "oameni" asemenea indivizi???

Hai ma, ca n-au fost injurati toti aia enumerati de tine. Numa aia care se vor continuatorii ACS Regal.

andyandrei2015  •  19 Mai 2017, 22:38

este cu 10 clase peste marele enache sau popescu ,de anonim nici nu mai zic,dar parca vad ca nu joaca la steaua bine

«

1

2 3 4

...

5 »
«

»