Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

FCSB pregătită de un protest de proporții! Becali și Dică anunță: "Vom face asta meciurile următoare"

« Înapoi la articol

Comentarii (99) Adaugă comentariu

cry_67  •  13 August 2017, 15:32

Postat de para.para pe 13 August 2017, 11:22

Iar "pregateste" gesepeul protestul lui fcsb? La fel ca si mitingul care pana la urma a fost fantastic, la el participand 5 angajati gesepe care s-au dovedit ca sunt si postaci pe aici.

gesepeul si fcswbul fac protest?!?!?! Pentru ce?! Aaaa, ma scuzati.. protesteaza pentru toate deciziile PRO-vcsb?!?!? BRAVO!! laudabila initiativa!!!!

para.para  •  13 August 2017, 11:22

Iar "pregateste" gesepeul protestul lui fcsb? La fel ca si mitingul care pana la urma a fost fantastic, la el participand 5 angajati gesepe care s-au dovedit ca sunt si postaci pe aici.

adianghelescu  •  13 August 2017, 11:13

Postat de blatistu49 pe 13 August 2017, 08:54

gagica MIMI 3 ani nu are voie sa faca si sa fie in conducere e un recividist mitocan care a scuipat si a lovit oameni in fata gorilelor ciobanului si GSP u iiface reclama

***

vasy86le  •  13 August 2017, 11:06

Eu cred ca ar trebui sa jucam fotbal, gresei mereu vor fi, dar daca joci fotbal, nu te va impiedica o greseala de arbitraj sa castigi. Dinamo a fost dezavantajata la CFR, daca nu se dadea penalty sa zicem ca se termina 0-0, ce am fi rezolvat? Daca nu se dadea penalty poate CFR continua sa joace ca in prima repriza,cand, sa fim sinceri, ne-au cam dominat ,si poate ca tot ar fi marcat. La fcsb la fel, au fost greseli de arbitraj, dar daca echipa jucat fotbal,marcau 2-3 goluri si castigau.

Tatar Alexandru Ioan  •  13 August 2017, 10:42

***

Francisc Dascal  •  13 August 2017, 10:13

MEDIA E DEPARTEA LOR SI PUNE PRESIUNE PE ECHIPELE CARE SE LUPTA CU F.C.S.B sau STEAUA :EXEMPLE A.S.A TG.MURES,ASTRA,VIITORUL IAR ACUM CU C.F.R CLUJ !!!!!!! CASTIG DE CAUZA A AVUT ASTFEL DOAR CU A.S.A TG.MURES .ASTRA si VIITORUL AU CASTIGAT CAMPIONATUL. SE PLANG DE ARBITRAJE CAND ROTATIA JUCATORILOR NU DA ROADE,SUNT SLABI VALORIC . ATAT F.C.S.B sau STEAUA CAT SI DINAMO SE VAITA DE ARBITRAJ DACA SE GRESESTE IMPOTRIVA LOR,DAR SA LUAM DOAR DIN ANII 80 SI PANA AZI CATE ARBITRAJE FAVORABILE AU AVUT. DECI NO COMENT SI JUCATI FOTBAL !!!!!!!!!!!!!!!!

valiza.epo  •  13 August 2017, 10:06

Becali are dreptate! Cum sa dai ofsaid la o faza in care DOAR PATRU jucatori ai FCSB erau in ofsaid?!? De ce nu protesteaza impotriva ajutorului decisiv dat de arbitri in 5 din cele 6 meciuri jucate pana acum?! De ce nu cer suspendarea vedetelor FCSB Gaman, Chivulete, Tudor si ceilalti doi?!?

ando89  •  13 August 2017, 10:02

Numai să nu iasă iar în toată țara în stradă cu milioanele ca în 25 februarie.

Mihaila Aurel  •  13 August 2017, 09:59

Vreti sa va puneti banderole albe datorita arbitrajelor, mai bine v-ati pune banderole negre ( de doliu ). La FCSB fotbalul a murit!

dansy  •  13 August 2017, 09:51

Voi ,hotii de la FCSB ati vazut cotul de rosu directdat de Ghnoere si apoi palma data lui Ionita??A primit ,cu greu ,galben.Dar eliminarea gratuita a lui IOnita ??***.

«

1

2 3 4 5

...

10 »
«

»