Comentarii (29)
amicu
amicu  •  13 August 2017, 00:19
Postat de Robert Szi pe 13 August 2017, 00:14

e foarte la limita.. aratati si hentul din prima repriza... Astra trebuia sa aiba penalty

sau lovitura libera neacordata astrei. Astea reprezinta vicieri de rezultat, nu offside cu fanta de lumina

amicu
amicu  •  13 August 2017, 00:18

sunteti jenanti, le cautati scuze celor de la fcsb cu offside-ri la milimetru. Pai astia au devalizat echipele de Liga 1, le-au luat vedetele si acum se plang de un offside la milimetru? De ce nu aratati si faza in care Ionita este faultat la marginea careului si arbitru nu da nimic? Vreau sa vad si faza in care Ionita suteaza catre poarta si fundasul stelist opreste mingea cu mana. Pe astea le=ati uitat? sunt mult mai clare, nu la mm

1716493408582631
Robert Szi  •  13 August 2017, 00:14

10155590851279512
Horea Cadis  •  13 August 2017, 00:05

Offside-ul se ia socotindu-se dupa linia umerilor, nu dupa picior su dupa mana ... privind cu atentie fotografia respectiva reiese ca A FOST OFFSIDE la Golovca !! P.S. Bai ciobane-sef + toata clica ta, cine e de vina ca n-ai facut o echipa care sa-i bata pe amaratii astia de la Astra cu un scor concludent, un 4-1 sau asa ceva... CFR-ul e de vina ?! Arbitrii ?! Bai ***, serios, PROST mai esti !!

san_lorenzo
san_lorenzo  •  12 August 2017, 23:55
Postat de Danut Ognean pe 12 August 2017, 23:41

a avut dreptate arbitrul urmariti atenti poza a fost obsaid clar fcsb-istilor cersetori si ziaristi de la gsp becali fcsb sport

esti pr00st sau chior, din 2 una e sigur... bahhhh, pune. ti ochelari!!!

100002473541087
Danut Ognean  •  12 August 2017, 23:41

dinamo_fan
dinamo_fan  •  12 August 2017, 23:39
Postat de iosif. pe 12 August 2017, 23:11

Hotie ca-n codru a arbitilor! Se trag sforile pentru ca cfr sa fure campionatul!

Cand Dinamo a avut faza identica cu Bilbao nu mai puteai de fericire. Roata se invarte...

1096907940366486
Stefan Dimitriu  •  12 August 2017, 23:39

Asta e parerea Gsp nimic nu e evident.......

dinamo_forever_77
dinamo_forever_77  •  12 August 2017, 23:16
Postat de batranelu pe 12 August 2017, 23:12

Sa aveti parte numai de dreptatea Muresanului, caci prea iti e drag cfr!

Nu bai....nu vad prin voalul de ura. Mai incearca si sa fii corect !

laurentyu1964
laurentyu1964  •  12 August 2017, 23:16

ce fu ra, rusine arbitrii ajuta echipa maghiara , frf tace lpf tace, sunt partase la acest furt calificat