LIGA 1    •   RAPID - FCM TG. MUREŞ 1-1

FOTO Rapid - FCM Tg. Mureş 1-1 » Ljubojevici, killerul de la miezul nopţii

Ovidiu Ioaniţoaia

Nu Craiovei!

Foto: Alex Nicodim

Duminica, 06 Mai 2012, 23:34

Meci dramatic în Giuleşti! Rapid a trebuit să sufere şi să aştepte 82 de minute pînă să marcheze cu FCM Tg. Mureş, prin Pancu, la revenirea acestuia printre titulari. Cînd giuleştenii tocmai se pregăteau să celebreze o victorie capitală în lupta la titlu, o minge aruncată la ce-o fi în faţă în ultimul minut de prelungiri a fost urmărită de nou-intratul Ljubojevici. Croatul a scăpat din marcajul adormitului Marcos Antonio şi l-a executat cu capul pe Coman, stabilind scorul final, 1-1.

CLICK AICI PENTRU COMENTARIUL LIVETEXT

Echipe de start:
Rapid: D. Coman - Rui Duarte, Oros Burcă, Bozovici - Herea, Alexa, Teixeira - Deac, Pancu, Surdu
Rezerve: Vîtcă, Ezequias, Marcos Antonio, Al. Ioniţă, Sburlea, M. Roman, Ad. Grigore

FCM Tg. Mureş: Balauru - D. Matei, Gugu, Cordoş, Sepsi, Szilagyi - Astafei, Kiriţă, Fl. Dan, Bumba - Apostu
Rezerve: Albuţ, Pădureţu, Ljubojevici, Bujor, Sg. Buş, Ghionea, Vasilache

Arbitru: R. Dumitru. Asistenţi: A Oniţa, S. Stoianov

Comentarii (893 ) Adaugă comentariu

wollt..  •  07 Mai 2012, 03:19

Postat de terminatorul2 pe 07 Mai 2012, 03:16

Poti sa stai si in padure ca si acolo este verde : ))))))))

:)))))))))) de ce esti rau ? :))) doar am spus (ieri) ca castigati cu 3-0

terminatorul2  •  07 Mai 2012, 03:16

Postat de wollt.. pe 07 Mai 2012, 02:32

maine ma asez in tribuna verzilor :)) sa vezi ce se supara Terminatoru :)))))))

Poti sa stai si in padure ca si acolo este verde : ))))))))

steaua.libera  •  07 Mai 2012, 03:13

Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

anul trecut ziceau ca marcos antonio e cel mai bun fundas central din tara :)))) geraldo si gardos erau glume proaste pe langa antoniu :))))))

steaua.libera  •  07 Mai 2012, 02:42

Postat de wollt.. pe 07 Mai 2012, 02:40

nu stiu ce ... dar sigur nimic de rau :)

faci pe a2? atunci sigur n-o sa treaca neobservat:)) iti dau eu o idee? daca strada ta poarta un nume de om, imprima-i chipul respectivului :)) iar dedesubt scrii ZONA ...

wollt..  •  07 Mai 2012, 02:40

Postat de steaua.libera pe 07 Mai 2012, 02:39

surpriza?:)))))

nu stiu ce ... dar sigur nimic de rau :)

steaua.libera  •  07 Mai 2012, 02:39

Postat de wollt.. pe 07 Mai 2012, 02:37

la meci cu dinamo ii transmit un mesaj din tribuna la moflea pe o foaie A2 :))))))

surpriza?:)))))

wollt..  •  07 Mai 2012, 02:37

Postat de steaua.libera pe 07 Mai 2012, 02:35

:)) eu ma duc la chiajna

la meci cu dinamo ii transmit un mesaj din tribuna la moflea pe o foaie A2 :))))))

steaua.libera  •  07 Mai 2012, 02:35

Postat de wollt.. pe 07 Mai 2012, 02:32

maine ma asez in tribuna verzilor :)) sa vezi ce se supara Terminatoru :)))))))

:)) eu ma duc la chiajna

wollt..  •  07 Mai 2012, 02:32

Postat de steaua.libera pe 07 Mai 2012, 02:31

wolltule, am ramas singuri? au plecat toti?

maine ma asez in tribuna verzilor :)) sa vezi ce se supara Terminatoru :)))))))

steaua.libera  •  07 Mai 2012, 02:31

wolltule, am ramas singuri? au plecat toti?