Comentarii (61)
corectu
corectu  •  09 Noiembrie 2014, 08:45

a fost hent inainte de gol , rappanoosii au tras de timp din minutul 2 (marele chefere) ......ruusinea ligii 1 . sa aveti soarta vasluiului . ASA SA FIE!

redangel
redangel  •  09 Noiembrie 2014, 07:13
Postat de fotbalfan pe 08 Noiembrie 2014, 20:15

amice, vezi-ti de oile tale! tu crezi ca toata lumea e ca voi? HAI CFR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sunteti cei mai penibili care au trecut prin botosani....a-ti invins cu arbitri la fel cum faceti de cand sunteti in a...la gol a fost hent....si trebuia sa ii rupa piciorul la botosaneni ca tampitul ala sa dea fault.....blatistilor!!!!!!!!!!!!!!

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  09 Noiembrie 2014, 02:09

in final, pe topic : multumim, cfr...)

Postat de ingineru07 pe 08 Noiembrie 2014, 21:57

da mosu dar nici nu mai prindem cufu rimea din spate ..ce sa mai vb de st ele meaua ...:(

primele 3 locuri sunt destul de departe, momentan. daca pierdem si urmatoarele 3 meciuri, ne vom departa si mai mult. insa, vor fi adusi niste jucatori noi, mai valorosi, la iarna. este posibil sa remontezi in retur, pana spre locurile 3-4. momentan, sa fim sinceri, cam de locul ala ne este valoarea. apararea este foarte slaba, atacul e ceva mi bun, desi au mancat meciurile de vreo 4 confruntari incoace. atacuri in valuri, ratari pe banda rulanta.

ingineru07
ingineru07  •  08 Noiembrie 2014, 21:57
Postat de santa_claus pe 08 Noiembrie 2014, 20:16

Să privim partea plină a paharului: (încă) nu ne-a depăşit Botșeniul în clasament. Uffffff.., ne-a trecut glonțul pe la ureche!

instigatorul
instigatorul  •  08 Noiembrie 2014, 21:38

samertx
samertx  •  08 Noiembrie 2014, 21:27
Postat de nnapocarepublic pe 08 Noiembrie 2014, 21:04

de ce folosesti dialectu sudist Mo hotzeltene/??=))

Că sunt sudist, mo!

unico_biancorossi  •  08 Noiembrie 2014, 21:27

0-1 ? bravo, felicitari. o victorie pe burta goala e mai savuroasa decat un egal cu burta plina.