FOTBAL  »  Superliga  »  FC BOTOȘANI - CSM POLI IAȘI 3-3

Captura Digi Sport +4   FOTO
Captura Digi Sport

Articol de GSP - Publicat miercuri, 20 septembrie 2017 20:12

FC Botoșani și CSM Poli Iași au oferit un adevărat spectacol în meciul din această seară, scor 3-3.

Cele două echipe au reușit să înscrie fiecare de câte 3 ori, dar au avut și câteva momente în care s-au făcut de râs.

VIDEO AICI

Unul dintre ele a fost în minutul 77. La scorul de 3-2 în favoarea gazdelor, echipa lui Flavius Stoican a oferit una dintre marile ratări din acest sezon:  Kizito i-a pus mingea în fața porții lui Salim Cisse (24 de ani), atacant din Guineea, care a trimis peste de la un metru de poarta goală!!

Playtech: TRAGEDIE! Doliu URIAȘ în politica din România! A MURIT în urmă cu puțin ...

Ianis Hagi și Dennis Man, în centrul atenției la reunire » Ținute extravagante alese de „tricolori”