FOTBAL  »  Superliga  »  GAZ METAN - FCSB 1-2

GAZ METAN - FCSB / Cât de slabă a fost FCSB la Mediaș? Pustai: "Până acum noi nici nu ajungeam la poartă" :D

Articol de GSP - Publicat sambata, 03 februarie 2018 22:43

Cristi Pustai, antrenorul lui Gaz Metan, a comentat partida pierdută pe propriul teren cu FCSB, scor 1-2.

"M-a dezamăgit această înfrângere. Nemulțumirea e că noi am pregătit un joc mai elaborat și câțiva jucători azi parcă au fost timorați, n-au încercat să construiască. Am făcut multe greșeli individuale.

E un lucru bun că am avut ocazii, noi până acum nici nu ajungeam la poartă. Sunt supărat pe toți. Până la penalty-ul Stelei jocul a fost echilibrat", a declarat Cristi Pustai la Look TV.

"E discutabil și faptul că Alibec trebuia să primească al doilea galben cu 20 de minute înainte de final" Cristi Pustai, antrenor Gaz Metan