LIGA 1    •   

STEAUA

Ilie Stan loveşte din nou: "Este o diferenţă mare între Falcao şi Tatu"

 
10 Mai 2012 19:41
 

Ilie Stan

Ilie Stan, fostul tehnician al Stelei, a vorbit despre situaţia clubului din Ghencea, despre şansele pe care are la titlu, dar şi despre jucătorii de acolo.

"Este o diferenţă mare între Falcao şi Tatu. Brazilianul are o problemă, nu se poate concentra în faţa porţii. Steaua are un lot valoros, toţi vor să joace, toţi vor să cîştige, iar acum este un moment extraordinar, cu un sacrificiu fantastic se poate obţine un trofeu", a declarat Stan la DolceSport.

Citeşte şi: Discursul lui Ilie Stan e oglinda echipei » Steaua are un Dodel şi pe bancă

 
Comentarii (19)
steaua.libera  (15182 comentarii)
Postat de omgwtfbbq pe 10 Mai 2012, 21:44
ma mir cum a reusit marele antrenor sa-si dea seama de acest lucru.
Marele antrenor v-a zguduit groapa!
11 Mai 2012, 00:45   •   Comenteaza
playmaker  (770 comentarii)
Bine ca ne-a lamurit domnul Ilie Stan de faptul ca e diferenta mare intre Tatu si Falcao, altfel nu stiam ce sa cred. L-as ruga se ne povesteasca parerea dansului despre Aliuta si Ronaldinho, care a fost mai bun.
11 Mai 2012, 00:19   •   Comenteaza
albert01  (969 comentarii)
cind tastez g s p punct ro stiu ca voi avea parte de ceva distractiv.citeodata comentez "cu adevarat",doar citeodata.
ce va costa sau ce va doare DOMNILOR de la g s p sa discutati DOAR despre FOTBAL
sa vinzi azi o bucata de hirtie nu iti asigura viitorul
participati la diareea fotbalului romanesc
va veti vinde miine putinul orgoliu care il mai aveti pt a trece la un ZIAR care va scrie cu adevarat despre fotbal?
nu stiu daca DLR are adjective pt a carecteriza nimicnicia in care se traieste
10 Mai 2012, 23:01   •   Comenteaza
madlol  (142 comentarii)
Jurnalisti de 2 lei (vechi). Niciodata continutul articolului nu are legatura cu titlul. Inventati titluri doar din disperarea ca nu va mai citeste nimeni. "Ilie Stan loveste din nou" - aberant !!! Nu mai pun la socoteala faptul ca sunteti semi-analfabeti. Si asta nu pentru faptul ca faceti greseli de punctuatie sau tehno-redactare a articolelor, ci pentru ca faceti greseli grave de formulare a frazelor, pentru ca deformati intelesul propozitiilor si multe muuuuulte altele.
RUSINE !!!
10 Mai 2012, 22:45   •   Comenteaza
kand  (697 comentarii)
Postat de steaua.libera pe 10 Mai 2012, 21:04
Diferenta dintre Falcao si Tatu e cam la fel de mare ca cea dintre Marca si Gsp!
AAHAHAAHAH i-ai lovit unde-i doare
10 Mai 2012, 22:27   •   Comenteaza