Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

INTERVIU EXCLUSIV Schimbare fără precedent la Dinamo! Suporterii cumpără clubul de la Negoiță: "Va fi revoluție în fotbalul românesc"

« Înapoi la articol

Comentarii (172) Adaugă comentariu

red_panzer  •  12 Ianuarie 2018, 07:24

Alooooo GSP , voi cenzurati cuvantul OAIE ???Sunteti sanatosi la cap???

Gheorghe Sfintu  •  11 Ianuarie 2018, 20:04

SUNT DE ACORD SA CUMPARAM CLUBUL CU ACTIUNI PENTRU CUMPARATOR

 •  11 Ianuarie 2018, 08:40

miticilor de bucale la militie cu voi!

red_panzer  •  11 Ianuarie 2018, 08:35

Auzi mai BadMan, tu vezi-ti de *** tale ! Dinamo nu pleaca de pe stadion la 1-2 pt adversar ,asa cum ati golit voi tribunele in preliminarii cu sporting ! Si inca ceva: la cum raspunzi tuturor,sigur nu ai mai mult de 13-14 ani ,adica esti clar la PUBERTATE si probabil nu-ti mai merge playerul de *** si nu mai poti face "O TALPA" si de nervi si maini lipicioase te-ai gandit sa iti versi nervii aici !!! Schimba palma copile ! :)))

waves  •  11 Ianuarie 2018, 02:26

Postat de fangigi pe 11 Ianuarie 2018, 01:17

Ar trebui si la Rapid o asemena initiativa!

Chiar ar trebuii si la voi ,sa rămână doar suporterii fc mogoșoaia sa adune ouăle bio de la ferma stăpânului...Dar de ce nu face de exemplu Dan Grigore initiativa asta?

fangigi  •  11 Ianuarie 2018, 01:17

Ar trebui si la Rapid o asemena initiativa!

waves  •  11 Ianuarie 2018, 00:13

Postat de kwd2015 pe 10 Ianuarie 2018, 22:25

Pai daca raspund eu la totii ...da asa e. 'A ti asteptatacceleratul'. Stim dragutzo, stim. Voi cele de la atletico textila sunteti cele mai cu aichiu.

Tu aduna ouăle bio de la academie la Mogoșoaia ca de restul ne ocupam noi ....Iti putem da oua bio dar si branza gratis de la noi,daca vrei mai mult ....

kwd2015  •  10 Ianuarie 2018, 22:25

Postat de waves pe 10 Ianuarie 2018, 20:24

Triprostalaule vad ca tu raspunzi la totii cu cerbicie ,si cu aluzii sexuale la baieti ,ca iti plac...Tu o sa ramai la mogosoaia sa strangi ouale bio,pentru academie,acum nu se stie care oua...Dar daca vii la noi avem si branza de burduf bio ,mai buna ca la academie si este invechita special pentru tine...

Pai daca raspund eu la totii ...da asa e. 'A ti asteptatacceleratul'. Stim dragutzo, stim. Voi cele de la atletico textila sunteti cele mai cu aichiu.

 •  10 Ianuarie 2018, 20:47

Sunt de acord cu ideea...si mai aduc si prieteni!!!Să prindă contur!Si atunci mai vedem...