FOTBAL  »  Superliga  »  CONCORDIA - ASTRA

Concordia Chiajna - Astra 0-2 » Giurgiuveni au cîştigat graţie a două supergoluri înscrise de Fatai şi Budescu

03/15/2013
03/15/2013

Articol de GSP - Publicat vineri, 25 iulie 2014 00:00 / Actualizat vineri, 25 iulie 2014 20:23

Astra a debutat cu dreptul în noul sezon, cîştigînd partida de pe terenul Concordiei Chiajna, scor 2-0, după două goluri marcate în primul sfert de oră.

Fatai a deschis scorul cu o execuţie spectaculoasă cu călcîiul după doar 11 minute de gol. Budescu a majorat diferenţa peste doar două minute, cu o execuţie direct din corner.