FOTBAL  »  Superliga  »  PANDURII - VIITORUL 1-1

VIDEO Pandurii nu ies din pasa proastă şi termină la egalitate, 1-1, cu Viitorul

Articol de GSP - Publicat sambata, 23 august 2014 00:00 / Actualizat sambata, 23 august 2014 21:15

Pandurii şi Viitorul au terminat la egalitate, 1-1, iar cele două echipe strîng abia 3 puncte după cinci meciuri.

Primul gol a venit după o greşeală a portarului Stanca. În minutul 37, Nikolov a înscris superb de la 35 de metri, după ce l-a văzut pe portarul gorjenilor ieşit.

Golul Pandurilor a venit în ultimul minut de joc, cînd Nicoară a centrat de pe partea stîngă, iar Mihai Roman a venit la întîlnire cu balonul pe care l-a introdus în poarta lui Buzbuchi.