Liga 1

Menajaţi pentru Steaua » Contra şi-a odihnit cu Bistriţa două dintre vedete

« Înapoi la articol

Comentarii (8) Adaugă comentariu

torque1981  •  16 Aprilie 2013, 12:49

Postat de agb87 pe 15 Aprilie 2013, 13:45

Numai steaua aveti in cap. Voi de cupa nu ati auzit? Eu cred ca la meciul cu otelul din cupa, Petrolul isi va menaja rezervele pentru meciul cu steaua. Voi ce ziceti?

Asa va fi - dar la ce rezerve avem e suficient pentru a bate Steaua

gabrii  •  15 Aprilie 2013, 16:14

Postat de torque1981 pe 15 Aprilie 2013, 10:14

Putin mai mult dezinformat. De cand si pana cand e grozav vedeta la petrolul ca nu a demonstrat nimic si nu a fost scos in afara lotului pentru ca e accidentat - nu are nici pe naiba. Contra a preferat sa odihneasca jucatorii de baza ai Petrolului: Guilerme, Marinescu, Hoban, Boudjema si Hamza suspendat - Grozav nu e momentan jucator de baza al Petrolului - are de demonstrat. Ati vazut oare cum joaca Sauvadet pe pozitia lui Grozav - asta e jucator de baza. Forza Petrolul!!!

subscriu si mai adaug ca grozav nici n-a fost in lot,deci nu putea intra in cea de-a doua repriza!inventati articole aiurea!

gabrii  •  15 Aprilie 2013, 16:14

Postat de torque1981 pe 15 Aprilie 2013, 10:14

Putin mai mult dezinformat. De cand si pana cand e grozav vedeta la petrolul ca nu a demonstrat nimic si nu a fost scos in afara lotului pentru ca e accidentat - nu are nici pe naiba. Contra a preferat sa odihneasca jucatorii de baza ai Petrolului: Guilerme, Marinescu, Hoban, Boudjema si Hamza suspendat - Grozav nu e momentan jucator de baza al Petrolului - are de demonstrat. Ati vazut oare cum joaca Sauvadet pe pozitia lui Grozav - asta e jucator de baza. Forza Petrolul!!!

subscriusi mai adaug ca grozav nici n-a fost in lot,deci nu putea intra in cea de-a doua repriza!inventati articole aiurea!

agb87  •  15 Aprilie 2013, 13:45

Numai steaua aveti in cap. Voi de cupa nu ati auzit? Eu cred ca la meciul cu otelul din cupa, Petrolul isi va menaja rezervele pentru meciul cu steaua. Voi ce ziceti?

danyellle  •  15 Aprilie 2013, 13:17

BRAVO NATIUNE, HALAL SA-TI FIE! Ascundete mai PACALICIULE!

torque1981  •  15 Aprilie 2013, 10:14

Postat de toaderiii pe 15 Aprilie 2013, 09:41

dl.Lutan aveam alta impresie despre dumneavoastra.este cam inadmisibil ca un ziarist prahovean sa scrie asa ceva.pareti "putin" neinformat sau scrieti asa la ceas de seara doar sa fie ceva scris!?!

Putin mai mult dezinformat. De cand si pana cand e grozav vedeta la petrolul ca nu a demonstrat nimic si nu a fost scos in afara lotului pentru ca e accidentat - nu are nici pe naiba. Contra a preferat sa odihneasca jucatorii de baza ai Petrolului: Guilerme, Marinescu, Hoban, Boudjema si Hamza suspendat - Grozav nu e momentan jucator de baza al Petrolului - are de demonstrat. Ati vazut oare cum joaca Sauvadet pe pozitia lui Grozav - asta e jucator de baza. Forza Petrolul!!!

toaderiii  •  15 Aprilie 2013, 09:41

dl.Lutan aveam alta impresie despre dumneavoastra.este cam inadmisibil ca un ziarist prahovean sa scrie asa ceva.pareti "putin" neinformat sau scrieti asa la ceas de seara doar sa fie ceva scris!?!

junior89  •  15 Aprilie 2013, 01:45

ii odihneste pentru meciul de joi din cupa , nelutu :) ce sens avea sa i odihneasca pentru un meci care este peste 9 zile ? asa greu e sa scrii un articol de 5 randuri ? in cel mai bun caz, daca vroia sa ii aiba in teren cu steaua , ii lasa pe banca pentru ca ar fi fost pasibili de suspendare . dar in cazul asta nu mai avea sens sa vorbesti despre micile probleme medicale