Comentarii (36)
10202925648180625
Eugen Qy  •  18 Iulie 2017, 06:43
Postat de red_dog72 pe 17 Iulie 2017, 10:38

Ce are *** cu prefectura?...Iar daca voi jucati fotbal adevarat....sunteti vai de capul vostru! Si obraznici si ipocriti ca seful vostru suprem cu studii inalte. Cita ipocrizie sa existe in mimi biciclista sa iasa el sa comenteze despre Dinamo si la o zi dupa el sa bata dintr-un 11 m inventat si dintr-un gol norocos marcat in min 92. Banuiesc ca daca nu marcati se prelungea pina in min 107 ca la bihor acum 30 de ani! Sau voi nu stiti de bihor ca aveati munci la nas si cas la gura pe vremea aia!

Ai vazut ca nici tu nu stii... Nu minutul 107 ci minutul 1070 !!! Ha, ha, ha !!! Dinamu, n-avea nevoie de atatea minute ca Dudu , dadea cate 3-4 goluri pe meciul trucat si inca se dadeau la o parte aproape toti adversarii ca sa ia el, gheata respectiva !!! Sau va faceti ca ati uitat ! Dupa Dudu, a urmat Mateut cu acelasi gen de comportament !!! Ha, ha, ha !!!

whiteredarad  •  17 Iulie 2017, 15:31

FCSB- Voluntari a fost un meci slabut. Penaltyul a fost corect acordat,Niculescu, degeaba se plange de arbitru.Au cam fost siloviturile libere de dat, poate intrarea lui Popescu era de galben spre rosu, dar au avut si cei din Voluntari o intrare tratata la fel, la Gnohere. Victorie norocoasa, pentru FCSB, la care unii nu au pus si osul si sufletul,....nefiind pregatiti Dica, fara militarie nu va reusi prea multe.

planetfun
planetfun  •  17 Iulie 2017, 14:16

Chiar as vrea ca toti frustratii sa-i luati exemplul lui niculescu si sa va vedeti de treaba voastra. Trebuie sa fie mai curat pe aici fara toata pestritaraia asta de habarnisti.

zizu
zizu  •  17 Iulie 2017, 13:45
Postat de chronic pe 17 Iulie 2017, 12:11

MM nu are egal oricat i-ati cauta voi, steaua bucuresti campioana lumii esti. war is coming!

pai ar fi culmea ca mm sa fie egalul lui clau gol! ce claudiu a facut puscarie?