FOTBAL  »  Superliga  »  DINAMO - OŢELUL 3-1

Narcis Răducan ştie unde s-a pierdut meciul cu Dinamo: "Nu vreau să mă bag peste Lienen, dar asta am observat"

Articol de GSP - Publicat luni, 07 aprilie 2014 00:00 / Actualizat luni, 07 aprilie 2014 23:10

Preşedintele gălăţenilor, Narcis Răducan, a căutat explicaţii pentru înfrîngerea Oţelului cu Dinamo, 1-3. Oapeţii au condus la pauză cu 1-0.

"După o repriză bună, am ieşit dezastruos de la pauză şi am luat 3 goluri în mai puţin de 20 de minute. Cu Dinamo trebuie să fii conectat 90 de minute. Cred că la nivel mental s-a întîmplat totul pentru că nu pot spune că au fost acţiuni deosebite ale adversarilor.

Nu vreau să mă bag în munca antrenorului, dar am observat ceva lejeritate pe părţile laterale", a spus Răducan la Digi Sport.

VIDEO şi FOTO Dinamo - Oţelul 3-1

De pe patul de spital, Cornel Dinu a vorbit cu GSP despre situația critică a lui Dinamo: „Doar asta mai pot să fac”