Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

Negoiță și Mutu au făcut presing asupra lui Contra să accepte noua ofertă » Ce decizie a luat antrenorul

« Înapoi la articol

Comentarii (7) Adaugă comentariu

fangigi  •  21 Aprilie 2017, 22:46

Postat de magic4ever pe 21 Aprilie 2017, 12:03

Cred ca ai uitat ca Dinamo CU JUCATORI ADUSI GRATIS A BATUT LA FCSB CA LA FASOLE IN ULTIMA VREME! FCSB a castigat ultimul meci cu Dinamo datorita arbitrilor care nu au dat un penalty clar la Patrick Petre...meciul trebuia sa se termine la egalitate, plus ca dinamovistii veneau dupa 120 de minute jucate la jumatatea saptamanii in cupa cu Craiova...si nu uita penalty-ul neacordat Craiovei la faultul clar al lui Enache la Mazarache...alte 2 puncte castigate cu arbitrii...scade punctele astea CASTIGATE CU ARBITRII DE FCSB si o sa vezi ca nu mai erau pe primul loc si erau langa Dinamo in clasament...Dinamo a batut la scor FCSB, nu cu arbitrii ca ei...

Daca pleaca Deaconu de la cca, fcsb nu mai castiga nici un meci!

martinpen  •  21 Aprilie 2017, 12:14

Dupa 6 ore in autocar, greu sa crezi ca mai bati pe cineva... Dar exceptii oricand pot aparea.

conasu_boeru  •  21 Aprilie 2017, 12:12

Postat de Vladimir Bogdan pe 21 Aprilie 2017, 11:53

ce competiții europene?! această echipă a intrat și ieșit din insolvență prin fraudă. acum, o așteaptă falimentul.

....dar a voastră cum ”s-a născut” si de cate măgării a fost iertata datorită mitei , cate zeci de meciuri le-a câștigat cu arbitrii....

magic4ever  •  21 Aprilie 2017, 12:03

Postat de Pavel Radu pe 21 Aprilie 2017, 11:12

Degeaba ramane Contra.Negoita nu are puterea financiara necesara unei echipe care doreste grupe europene.Din pacate Il Ciobandante este singurul .

Cred ca ai uitat ca Dinamo CU JUCATORI ADUSI GRATIS A BATUT LA FCSB CA LA FASOLE IN ULTIMA VREME! FCSB a castigat ultimul meci cu Dinamo datorita arbitrilor care nu au dat un penalty clar la Patrick Petre...meciul trebuia sa se termine la egalitate, plus ca dinamovistii veneau dupa 120 de minute jucate la jumatatea saptamanii in cupa cu Craiova...si nu uita penalty-ul neacordat Craiovei la faultul clar al lui Enache la Mazarache...alte 2 puncte castigate cu arbitrii...scade punctele astea CASTIGATE CU ARBITRII DE FCSB si o sa vezi ca nu mai erau pe primul loc si erau langa Dinamo in clasament...Dinamo a batut la scor FCSB, nu cu arbitrii ca ei...

Vladimir Bogdan  •  21 Aprilie 2017, 11:53

ce competiții europene?! această echipă a intrat și ieșit din insolvență prin fraudă. acum, o așteaptă falimentul.

Pavel Radu  •  21 Aprilie 2017, 11:12

Degeaba ramane Contra.Negoita nu are puterea financiara necesara unei echipe care doreste grupe europene.Din pacate Il Ciobandante este singurul .

emilciutacu  •  21 Aprilie 2017, 10:35

Speram sa ramana... Dinamo are nevoie de el ! Jucatorii il apreciaza mult !!!