Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

Nu doar Talpan a fost sancționat de CSA! Alte persoane importante au fost trase la răspundere

« Înapoi la articol

Comentarii (350) Adaugă comentariu

ticbis  •  22 Aprilie 2017, 02:31

timm s-a dus la nani-nani. Si-a pus pampersi pe el ca-l doare prostata. Sa nu ude patul. Si al naibii palmares tot la Gigi Becali este. Ce rai sunt astia de la UEFA, Doamne!

ticbis  •  22 Aprilie 2017, 02:28

Deci la cine e palmaresul ala al Stelei afisat pe site-ul UEFA?

ticbis  •  22 Aprilie 2017, 02:24

Postat de timm pe 22 Aprilie 2017, 02:17

***

***

timm  •  22 Aprilie 2017, 02:17

Postat de ticbis pe 22 Aprilie 2017, 02:13

In***. Asta e! Deci, m-ai facut curios: cum e prezentata Steaua Bucuresti a lui Talpan pe site-ul UEFA??? Ce palmares are? Explica-ne! Nu te rusina, baga tot ce vezi acolo!

***

ticbis  •  22 Aprilie 2017, 02:13

Postat de timm pe 22 Aprilie 2017, 02:03

***

In***. Asta e! Deci, m-ai facut curios: cum e prezentata Steaua Bucuresti a lui Talpan pe site-ul UEFA??? Ce palmares are? Explica-ne! Nu te rusina, baga tot ce vezi acolo!

timm  •  22 Aprilie 2017, 02:03

Postat de ticbis pe 22 Aprilie 2017, 02:02

Deci la UEFA scrie ca palmaresul e la Talpan si ca l-a furat Becali, sau cum? Alta intrebare?

***

ticbis  •  22 Aprilie 2017, 02:02

Postat de timm pe 22 Aprilie 2017, 01:59

Ce furat becaliferule? Te spun lu Lutu. Pe instanta merge Talpan elegant. Daca nu e in stare fcsb sa se apere.

Deci la UEFA scrie ca palmaresul e la Talpan si ca l-a furat Becali, sau cum? Alta intrebare?

timm  •  22 Aprilie 2017, 01:59

Postat de ticbis pe 22 Aprilie 2017, 01:57

Corect, Talpan poate sa ia si palmaresul pe urmatorii 3-4 ani, pana isi face si el o echipa. Deci palmaresul asta face Talpan ce vrea el cu el. Bun asa, e bine. Cel mai simplu: n-ai echipa de 20 de ani dar palmaresul iti intra in buzunar ca asa vrei tu. Corect, asa sa tot faci fotbal. La furat se pricepe mai bine decat Becali! Alta intrebare?

Ce furat becaliferule? Te spun lu Lutu. Pe instanta merge Talpan elegant. Daca nu e in stare fcsb sa se apere.

ticbis  •  22 Aprilie 2017, 02:00

Postat de adriann_ pe 22 Aprilie 2017, 01:58

Clubul si-a schimbat numele in urma unei decizii a ICCJ nu pentru ca a visat becali noaptea ca i-a fatat patrupedul favorit ==)) ICCJ a stabilit ca becali a folosit fraudulos marca Steaua, numele Steaua Bucuresti etc, asa ca acum echipa lui becali se numeste FC FCSB. Iar UEFA zice ca palmaresul e la FC Steaua Bucuresti, adica la CSA. Pa.

UEFA nu zice acolo si cine e antrenor acum la Steaua asta a CSA? Citeste si spune-ne si noua sa nu murim prosti ;))!

ticbis  •  22 Aprilie 2017, 01:58

Postat de timm pe 22 Aprilie 2017, 01:54

UEFA scrie clar FC Steaua Bucuresti nickname militarii, palmares. Restul e can can.

UEFA scrie clar Steaua Bucuresti, patron Gigi Becali. De Talpan nu scrie. Alta intrebare?

«

1

2 3 4 5

...

35 »
«

»