Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

Numele Stelei creează divergenţe între membrii CNA: "Nu există o astfel de decizie"

« Înapoi la articol

Comentarii (50) Adaugă comentariu

steaua024  •  13 Martie 2015, 03:10

Postat de dash.berlin pe 12 Martie 2015, 18:07

Normal...trebuie cineva care sa iasa in fata si sa lupte pt clubul asta, mai ales ca in ultimul timp sau facut o gramada de abuzuri impotriva Stelei .

Cu calm, mult bun simt si rabdare, toate se vor rezolva spre deziluzia frustratilor care transforma acest forum intr-o hazna, probabil asa cum traiesc si se manifesta in propriile lor barloguri !

silviupaul_79  •  12 Martie 2015, 22:26

Postat de ardeleanu132 pe 12 Martie 2015, 19:34

Marea conspiratie impotriva marii echipe FCWC. Parca-i vad pe cei de la guvern cum discuta... cauta strategii sa distruga marea realizare a unui hot si infractor. By the way, toata lumea stia cum a luat furaciosul clubul. Si pentru aceasta FCWC - WC-ul ortodoxului Becali.

Ce pacat ca atunci cand era maica-ta insarcinata cu tine avorturile erau interzise....

liviuemil  •  12 Martie 2015, 22:08

Si acum cine o ia la fu*tut (la figurat vorbind) pe Lauara Georgescu, pentru ca trebuie !!!!!!!

capitanul.23  •  12 Martie 2015, 19:56

Postat de ardeleanu132 pe 12 Martie 2015, 19:34

Marea conspiratie impotriva marii echipe FCWC. Parca-i vad pe cei de la guvern cum discuta... cauta strategii sa distruga marea realizare a unui hot si infractor. By the way, toata lumea stia cum a luat furaciosul clubul. Si pentru aceasta FCWC - WC-ul ortodoxului Becali.

Gura ta = Garaj pentru bula mea .

ardeleanu132  •  12 Martie 2015, 19:34

Postat de qpax pe 12 Martie 2015, 19:06

Atentie! Daca art. este corect ... in primul rand vorbim de abuz in serviciu, si fals in semnatura; Laura Georgescu este numita la CNA de catre Victor Ponta ... faptul ca omul lui Ponta se implica atat de activ si infractional, in acest caz ... ne sugereaza ... ca MAPN-ul nu s-a lansat in aceasta campanie ... inca din 2011 ... de capul lor ... pentru ca vezi doamne ... vroiau ei ... emblema ... au facut-o la ordin de la centru ... nu m-ar mira ca una din conditile puse de Oprea lui Ponta ... ca sa formeze alianta sa fie chiar asta ... pentru ca statul incepe sa 'revendice' tot fel de chestii de la Steaua ... cam in aceeasi perioada cand partidul lui Oprea se aliaza cu PSD!

Marea conspiratie impotriva marii echipe FCWC. Parca-i vad pe cei de la guvern cum discuta... cauta strategii sa distruga marea realizare a unui hot si infractor. By the way, toata lumea stia cum a luat furaciosul clubul. Si pentru aceasta FCWC - WC-ul ortodoxului Becali.

ardeleanu132  •  12 Martie 2015, 19:31

Postat de inexistentus pe 12 Martie 2015, 19:12

Laura Georgescu KKURWA MAPN

Inexistentule, MAPN este proprietar, este normal sa respecti proprietatea altuia. Ce anume aduce echipamentul de joc actual al FCWC cu Steaua? Iti spun eu: NIMIC. FCWC - WC-ul ortodocsilor Becali si Tudor (primul la Poarta Alba si al doilea cu semnul crucii inainte de meci si furacios in timpul meciului).

mcvyper  •  12 Martie 2015, 19:27

Postat de qpax pe 12 Martie 2015, 19:06

Atentie! Daca art. este corect ... in primul rand vorbim de abuz in serviciu, si fals in semnatura; Laura Georgescu este numita la CNA de catre Victor Ponta ... faptul ca omul lui Ponta se implica atat de activ si infractional, in acest caz ... ne sugereaza ... ca MAPN-ul nu s-a lansat in aceasta campanie ... inca din 2011 ... de capul lor ... pentru ca vezi doamne ... vroiau ei ... emblema ... au facut-o la ordin de la centru ... nu m-ar mira ca una din conditile puse de Oprea lui Ponta ... ca sa formeze alianta sa fie chiar asta ... pentru ca statul incepe sa 'revendice' tot fel de chestii de la Steaua ... cam in aceeasi perioada cand partidul lui Oprea se aliaza cu PSD!

asta spuneam si eu ieri pe aici...ca numitii politic de la cna se implica unde nu au competenta

ardeleanu132  •  12 Martie 2015, 19:26

Postat de qpax pe 12 Martie 2015, 19:06

Atentie! Daca art. este corect ... in primul rand vorbim de abuz in serviciu, si fals in semnatura; Laura Georgescu este numita la CNA de catre Victor Ponta ... faptul ca omul lui Ponta se implica atat de activ si infractional, in acest caz ... ne sugereaza ... ca MAPN-ul nu s-a lansat in aceasta campanie ... inca din 2011 ... de capul lor ... pentru ca vezi doamne ... vroiau ei ... emblema ... au facut-o la ordin de la centru ... nu m-ar mira ca una din conditile puse de Oprea lui Ponta ... ca sa formeze alianta sa fie chiar asta ... pentru ca statul incepe sa 'revendice' tot fel de chestii de la Steaua ... cam in aceeasi perioada cand partidul lui Oprea se aliaza cu PSD!

Implicat activ si infractional... WCsb este mandra de un suporter ca si tine. Fa o plangere penala daca sesizezi atatea abuzuri si infractiuni!!! Sau zi-i lui Becali sa faca o plangere de la Poarta Alba. WCsb - WC-ul celui mai corect arbitru: Tudor ortodoxul (asta pentru ca isi face cruce la inceputul meciului).

bakunin  •  12 Martie 2015, 19:20

Postat de ottobraun pe 12 Martie 2015, 19:09

Steaua cefura SA !

ma. tta ceosooge cu pofta

darvvin0  •  12 Martie 2015, 19:19

Postat de juliusmad pe 12 Martie 2015, 19:03

arunca-te in wc si incearca sa respiri :))

stai liniștit că poate respira , wc- ul este mediul lui natural

«

1

2 3 4

...

5 »
«

»