Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

Out de la Viitorul! Gică Hagi îl lasă să plece pe cel mai bun jucător după venirea lui Ianis

« Înapoi la articol

Comentarii (44) Adaugă comentariu

sexilian  •  14 Ianuarie 2018, 09:52

hagi urmeaza sa demonstreze ca fiul sau are valoare,avem rabdare........

blocatu  •  14 Ianuarie 2018, 09:11

Postat de Maria Mara pe 14 Ianuarie 2018, 01:21

Ce naiba aveti,Ianis este ocopilul lui Hagi si Viitorul este echipa lui Hagi Daca baiatul acesta pe care l da afara este asa bun cum spunteti n o sa aiba probleme o sa l ia alta echipa.Voi n ati face fel ? N am vazut copilul lui Hagi jucind niciodata dar si el ar trebui sa si cunoasca limitele si daca nu i de fotbal sa si vada de alte treburi ca la nivelul lui Gica nu v a ajunge veci.Hagi a fost un geniu in fotbal si geniile se nasc rar.

daca tot e echipa lui si poate face ce vrea cu ea, fara sa ii pese de suporteri, atunci sa o duca acasa, in cartierul Coiciu, sa o scoata din campionat si liga I ! nu are nimeni o problema ca isi vrea fiul fotbalist, dar nu iti bate joc de ceilalti jucatori doar ca sa ii faci lui loc! lasa-l sa demonstreze daca ii poate lua fata lui Eric! am vazut interviul lui Eric, se vedea ca minte de la o posta, nu a privit reporterul in ochi sau camera nici macar o data! cu capul in stanga asa, cu privirea in jos, a evitat sa zica ca este aruncat ca o masea stricata si a dat-o cu "oferta de nerefuzat"!

Maria Mara  •  14 Ianuarie 2018, 01:21

Ce naiba aveti,Ianis este ocopilul lui Hagi si Viitorul este echipa lui Hagi Daca baiatul acesta pe care l da afara este asa bun cum spunteti n o sa aiba probleme o sa l ia alta echipa.Voi n ati face fel ? N am vazut copilul lui Hagi jucind niciodata dar si el ar trebui sa si cunoasca limitele si daca nu i de fotbal sa si vada de alte treburi ca la nivelul lui Gica nu v a ajunge veci.Hagi a fost un geniu in fotbal si geniile se nasc rar.

Maria Mara  •  14 Ianuarie 2018, 00:59

Ce naiba aveti,Ianis este copilul lui Hagi si Viitorul este echipa lui Hagi Daca baiatul acesta pe care l da afara este asa bun cum spunteti n o sa aiba probleme o sa l ia alta echipa.Voi n ati face fel ? N am vazut copilul lui Hagi jucind niciodata dar si el ar trebui sa si cunoasca limitele si daca nu i de fotbal sa si vada de alte treburi ca la nivelul lui Gica nu v a ajunge veci.Hagi a fost un geniu in fotbal si geniile se nasc rar.

 •  13 Ianuarie 2018, 20:02

merge la Botosani!

blocatu  •  13 Ianuarie 2018, 19:38

Postat de calinescu_ pe 13 Ianuarie 2018, 17:43

FARA ERIK , VIITORUL NU PRINDE PLAY OFFUL ....!!!! SI DACA NE GANDIM CA A PLECAT SI TUCUDEAN , SANSA LUI HAGI E ZERO .....!!!!!

intotdeauna l-am considerat pe Hagi nebun, dar vad ca este si prost! asa cum am anticipat, ca suporter al Viitorului inca de acu` 2 luni, Viitorul nu prinde play-offul! erau niste voci care spuneau de plecarile lui Tucudean si Eric, dar am zis ca sunt doar barfe! ete ca nu erau si iti multumim Gica Hagi, pentru tot! sa ***` cu *** ***!

haideusicfr  •  13 Ianuarie 2018, 18:49

E de inteles.

chim_jong_unu  •  13 Ianuarie 2018, 18:27

Vine prințișorul , iar Eric e 3 clase peste ... Îl huiduiau și pescărușii dacă băga schija înaintea brazilianului ... Să se spele pe cap cu nulitatea Iannis ...

andrei.33  •  13 Ianuarie 2018, 18:28

Daca pleaca Ghe. Hagi de la Viitorul, Ianis sigur ajunge rezerva.

Adrian Dancu  •  13 Ianuarie 2018, 18:24

Eric de cand a venit in Romania , dupe sezonul din "B" si primele sezoane din "Liga 1" s-a tot autopropus pe la numeroase echipe. Pe unde a fost .... a jucat in stilul sau dar... a plecat. Intr-o discutie cu el pe facebook i-am spus ca nici la Hagi nu sta mult. S-a suparat putin si mi-a spus "sa-mi vad de treaba mea". Fix acolo a ajuns , sa plece pentru ai face loc lui Ianis Hagi , pe care doar numele tatalui il recomanda ca fotbalist. Inca odata Hagi se dovedeste fara caracter. Eric vino acasa , mai bine "in satul tau fruntas decat codas la oras".

«

1

2 3 4

...

5 »
«

»